دندانپزشک عمومی

10 تا از بهترین دندانپزشک در نیشابور❤️【سال1403】⭐

برای داشتن لبخندی زیبا با دندان، لازم است دندان ها از سلامت برخوردار باشند و عاری از هرگونه مشکلات و خرابی باشند. به همین منظور لازم است برای چکاپ ماهیانه دندان هایتان به دندانپزشک مراجعه کنید. به همین منظور در این مقاله لیستی از بهترین دندانپزشک در نیشابور را برای شما تهیه کرده ایم و اطلاعاتی در مورد خدمات بهترین دندانپزشک و چرایی مراجعه به دندانپزشک و … را در اختیار شما قرار می‌ دهیم. این مقاله می‌ تواند به شما کمک کند تا دندانپزشک مناسب خود را پیدا کنید.

بهترین دندانپزشک در نیشابورکیست؟

دندانپزشک پزشکی متخصص است که برای تشخیص، پیشگیری و درمان مشکلات دندان، لثه و دهان آموزش دیده است. این نوع از پزشکان به تحصیل مداوم و آموزش‌ های پیچیده در زمینه دندانپزشکی مبادرت کرده‌ اند و مهارت‌ هایی برای انجام فعالیت‌ های پیشرفته مانند جراحی دهان، فک، ایمپلنت و … در زمینه دندان دارند.

دندانپزشکان مسئول ارائه خدمات بهداشت و درمان به بیماران می‌ باشند. آن ها معمولاً دارای دوره تحصیلی حداقل 8 ساله در زمینه دندانپزشکی هستند. دندانپزشکان مهارت‌ های لازم برای درمان بیماری های مختلف مانند بیماری دهانی، ایمپلنت دندان، جراحی دهان و فک و … را دارند. آن ها از تکنولوژی‌ های پیشرفته و رادیولوژی برای درمان بیماران استفاده می کنند.

همچنین دندانپزشکان به عنوان مشاوران بهداشت دهان و دندان برای بیماران شناخته شده‌ اند و می‌ توانند در خصوص تأثیر تغذیه و عادات بهداشت دهانی بر سلامت دهان و دندان‌ مشاوره دهند. آن‌ ها در زمینه پیشگیری از بیماری‌ های دهان و دندان، تشخیص و درمان بیماری‌ های دهان و دندان و افزایش زیبایی دندان فعالیت می کنند. به همین خاطر برای هر مشکلی که در دهان و دندان شما ایجاد می شود، باید به دندانپزشکی که در آن زمینه تخصص دارد، مراجعه کنید.

در نهایت می توان گفت که دندانپزشکان نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت دهان و دندان دارند. آن ها به عنوان اعضای حیاتی در زمینه مراقبت از سلامت دهان و دندان شناخته می‌ شوند. در صورت رویت هر گونه مشکل در دندان خود بهتر است که به بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران مراجعه کنید.

 بهترین دندانپزشک در نیشابورکیست؟

مهم ترین خدمات بهترین دندانپزشک در نیشابور

خدمات بهترین دندانپزشک در نیشابور بر اساس تخصصی که دندانپزشک دارد مشخص می‌ شود. در متن زیر برخی از متخصصین دندانپزشکی و خدمات آن ها را به شما معرفی می‌ کنیم:

 1. دندانپزشک عمومی: این تخصص از دندانپزشکی شامل خدمات اساسی مانند بررسی های دوره دندان، ترمیم دندان و لثه و خدماتی از این دست است. بیماران معمولا در ابتدا به دندانپزشکان عمومی مراجعه می کنند. چرا که آن ها به عنوان یک منبع اصلی مشاوره در مورد بهداشت دهان و دندان عمل می کنند.
 2. ارتودنسیست: ارتودنسیست ها در تشخیص، پیشگیری و درمان انواع ناهنجاری های دندانی و فکی متخصص هستند.
 3. دندانپزشک جراح: دنداپزشکان جراح، متخصص در انجام عمل هایی مثل کشیدن دندان، جراحی دندان عقل و جراحی زیبایی دهان ودندان هستند. آن ها تجربه و تخصص لازم را در تشخیص و درمان وضعیت های پیچیده دندانپزشکی دارند. همچنین آن ها می توانند در حل مشکلات جدی به بیماران کمک کنند.
 4. دندانپزشک زیبایی: دندانپزشکان زیبایی متخصص در بهبود ظاهر و زیبایی دندان ها هستند. خدمات آن ها شامل ترمیم های بیولوژیکی، ونیرهای دندانی، ترمیم های پیچیده و … می باشد.
 5. دندانپزشک کودکان: دندانپزشکان کودکان در زمینه کودکان تخصص دارند و می توانند به رفع نگرانی و ترس از دندانپزشکی و درمان مشکلات دندانی کودکان کمک کنند. آن ها خدماتی همچون بررسی های دندان کودکان، ترمیم و عصب کشی دندان را به کودکان ارائه می دهند.
 6. جراح پروتز دندانی: این تخصص از دندانپزشکی بررسی، تشخیص و درمان بیمارانی که نیاز به پروتز دندانی دارند را بر عهده دارد. آن ها می توانند ظاهر و عملکرد دندان هایی که از دست رفته را با استفاده از پروتز دندان بهبود دهند.
 7. ایمپلنتولوژیست: ایمپلنتولوژیست ها دندان‌ های از دست رفته و تخریب شده را به وسیله ایمپلنت بازسازی می کنند.

10 تا از بهترین دندانپزشک در نیشابور را بشناسید!

دکتر حجت ریوندی

دکتر حجت ریوندی

دکتر حجت ریوندی جزو بهترین دندانپزشک در نیشابور هستند. ایشان دندانپزشک عمومی اند و دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می‌ باشند. دکتر ریوندی دارای 27 سال سابقه درمان هستند. گفتنی است که بسیاری از مراجعان از تجربه و مهارت بالای ایشان راضی هستند و ایشان را یک پزشک با اخلاق و حرفه‌ ای معرفی می‌ کنند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • ترمیم
 • عصب کشی
 • مشاوره دندانپزشکی

آدرس: نیشابور، خیابان امام، بین چهارراه و بازار زرگرها

دکتر سید ناصر سعد آبادی

دکتر سید ناصر سعد آبادی

دکتر سید ناصر سعد آبادی جزو بهترین دندانپزشک در نیشابور هستند. ایشان دارای 27 سال سابقه درمان هستند و با شماره نظام پزشکی 633059 عضو سازمان نظام پزشکی کشور می‌ باشند. این دکتر دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می باشند و متخصص جراحی فک و صورت هستند. گفتنی است که آقای سعد آبادی توانسته‌ اند که نظر مثبت بسیاری از مراجعان را به خود جلب کنند.

خدمات:

 • جراحی فک و صورت
 • ترمیم و عصب کشی
 • جراحی دندان

آدرس: نیشابور، فرح بخش غربی، مقابل پارک باهنر، پلاک 466

دکتر احمد ناصری

دکتر احمد ناصری

دکتر احمد ناصری جزو بهترین دندانپزشک در نیشابور هستند. ایشان دارای 30 سال تجربه کاری هستند. مراجعین زیادی از خدمات ارائه شده توسط ایشان رضایت دارند. دکتر احمد ناصری دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 41202 عضو سازمان نظام پزشکی کشور می باشند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • عصب کشی
 • ترمیم دندان
 • مشاوره دندانپزشکی

آدرس: نیشابور، خیابان امام، مقابل پاساژ ناصرانی، طبقه فوقانی داروخانه سجاد

دکتر احمد مماوی

دکتر احمد مماوی

دکتر احمد مماوی دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می باشند و متخصص درمان ریشه یا آندودانتیکس هستند. ایشان جزو بهترین دندانپزشک در نیشابور بوده و دارای 20 سال سابقه کاری می‌ باشند. دکتر مماوی با شماره نظام پزشکی 100432 فعالیت دندانپزشکی خود را شروع کرده‌ اند. گفتنی است که بسیاری از مراجعان از خدمات و اخلاق حرفه‌ ای ایشان رضایت دارند. ایشان خدمات عصب کشی را به صورت تخصصی به مراجعان ارائه می‌ دهند.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • عصب کشی تخصصی
 • جراحی

آدرس: نیشابور،خیابان امام، مقابل خیابان عطار، جنب پاساژ ناصرانی، ساختمان شفا

دکتر علی خوش صاحبی

دکتر علی خوش صاحبی

دکتر علی خوش صاحبی دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می باشند و جزو بهترین دندانپزشک در نیشابور هستند. ایشان دارای 28 سال سابقه درمان می‌ باشند و از تجربه بالایی برخوردار هستند. دکتر خوش صاحبی با شماره نظام پزشکی 59128 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند.

خدمات:

 • مشاوره دندانپزشکی
 • کشیدن دندان
 • ترمیم دندان
 • عصب کشی

آدرس: نیشابور خیابان 15 خرداد، نبش 15خرداد

دکتر محمد صادق صدیقی

دکتر محمد صادق صدیقی

دکتر محمد صادق صدیقی دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند و با شماره نظام پزشکی 180679 فعالیت حرفه‌ ای خود را در زمینه دندانپزشکی آغاز کرده‌ اند. ایشان جزو بهترین دندانپزشک در نیشابور هستند. دکتر صدیقی از تجهیزات مدرن و متریال باکیفیت برای درمان مراجعان استفاده می‌ کنند‌. لازم به ذکر است که بسیاری از بیماران از مهارت بالا، برخورد مؤدبانه و اخلاق حرفه‌ ای ایشان رضایت دارند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • جراحی دندان عقل
 • ترمیم
 • عصب کشی
 • پر کردن

آدرس: نیشابور، خیابان فردوسی شمالی، چهارراه بعثت، ساختمان فردوس، بالای بانک تجارت مرکزی، طبقه دوم، واحد 202

دکتر زهره خانی

دکتر زهره خانی

دکتر زهره خانی جزو بهترین دندانپزشک در نیشابور هستند و دارای تجربه بالایی می باشند. ایشان دارای 12 سال سابقه کاری حرفه‌ ای هستند و با شماره نظام پزشکی 137255 عضو سازمان نظام پزشکی کشور می‌ باشند. ایشان در مطب خود از تجهیزات به روز و متریال باکیفیت برای درمان مراجعان استفاده می‌ کنند. گفتنی است که بیماران علاوه بر تخصص و مهارت از برخورد عالی و امکانات رفاهی دکتر خانی رضایت دارند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • ترمیم
 • پر کردن
 • مشاوره دندانپزشکی

آدرس: نیشابور، خیابان عطار، نبش کوچه عطار 10، ساختمان خیام، طبقه چهارم، واحد 15

دکتر کاظم ضیایی نیا

دکتر کاظم ضیایی نیا

دکتر کاظم ضیائی نیا جراح دندانپزشک هستند و دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند. ایشان با 22 سال سابقه کاری موفق می‌ توانند بیماران خود را بامهارت و تجربه بالای به بهترین نحو درمان کنند. دکتر کاظمی نیا دارای شماره نظام پزشکی ایشان 89982 می باشد.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • عصب کشی
 • جراحی دندان

آدرس: نیشابور، فلکه ایران، پشت بانک رفاه، ساختمان سینا، طبقه سوم، درمانگاه امام حسین نیشابور

دکتر سیده شیما نبوی کلات

دکتر سیده شیما نبوی کلات

دکتر سیده شیما نبوی کلات جزو بهترین دندانپزشک در نیشابور هستند و با شماره نظام پزشکی 128090 فعالیت حرفه‌ ای خود را در زمینه دندانپزشکی شروع کرده‌ اند. ایشان دارای 13 سال سابقه درمان می‌ باشند. دکتر شیما نبوی کلات دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند و به خاطر مهارت بالا و اخلاق عالی توانسته‌ اند نظر مثبت بسیاری از مراجعین را به دست آوردند.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • عصب کشی
 • مشاوره دندانپزشکی

آدرس: خیابان عطار، بین عطار 5 و 7، ساختمان طاهرنیا، کلینیک رویال

دکتر حبیب الله رستمی

دکتر حبیب الله رستمی

دکتر حبیب الله رستمی جزو دندانپزشک خوب در نیشابور می‌ باشند. ایشان از دندانپزشکان باتجربه هستند و بالغ بر 27 سال سابقه درمان دارند. دکتر حبیب الله رستمی دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند با شماره نظام پزشکی 61135 در سازمان نظام پزشکی کشور عضو می باشند. مراجعان از دقت و مهارت بالای ایشان رضایت بالایی دارند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • کشیدن دندان
 • ترمیم و باز سازی دندان
 • مشاوره دندانپزشکی

آدرس: نیشابور، فلکه ایران، پشت بانک رفاه، ساختمان سینا، طبقه ۳، درمانگاه امام حسین

مهم ترین دلایلی که لازم است به دندانپزشک مراجعه کرد

دندانپزشکی از جمله حوزه‌ های پزشکی است که به حفظ و درمان سلامت دهان و دندان‌ ها می‌ پردازد. مراجعه به دندانپزشک به دلایل متعددی از جمله حفظ سلامت دهان و دندان‌ ها، پیشگیری از بیماری‌ های دهان و دندان، درمان بیماری‌ های دهان و دندان، بهبود ظاهر دندان‌ ها و افزایش اعتماد به نفس، می‌ تواند مفید باشد.

حفظ سلامت دهان و دندان: با مراجعه به دندانپزشک، می‌ توانید به حفظ سلامت دهان و دندان‌ های خود کمک کنید. دندانپزشکان می‌ توانند به شما راهنمایی‌ هایی در خصوص بهداشت دهان، دندان‌ و تغذیه مناسب بدهند.

پیشگیری از بیماری‌ های دهان و دندان: مراجعه به دندانپزشک به عنوان یکی از روش‌ های پیشگیری از بیماری‌ های دهان و دندان مطرح است. دندانپزشکان می‌ توانند با بررسی دوره‌ ای دهان و دندان‌، بیماری‌ های این ناحیه را در مراحل اولیه تشخیص بدهند و درمان کنند.

درمان بیماریهای دهان و دندان: دندانپزشکان می‌ توانند در زمینه درمان بیماری‌ های دهان و دندان مانند تسکین درد دندان، درمان عفونت‌ های دهان و دندان، درمان بیماری‌ های لثه و غیره اقدام مثبتی داشته باشند.

بهبود ظاهر دندان‌ ها: دندان‌ های سالم و زیبا، به زیبایی ظاهر و لبخند شما کمک می‌ کنند. دندانپزشکان می‌ توانند با انجام روش‌ هایی مانند روکش دندان، اصلاح شکل دندان‌ ها، رفع لکه‌ های دندان و … به بهبود ظاهر دندان‌ ها کمک کنند.

افزایش اعتماد به نفس: دندان‌ های سالم و زیبا، به شما اعتماد به نفس می‌ دهند. با مراجعه به دندانپزشک و درمان مشکلات دهان و دندان، می‌ توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

همچنین در برخی موارد مانند بارداری، نیاز به مراقبت ویژه از دندان‌ ها و لثه وجود دارد. مراجعه به بهترین دندانپزشک در ایران هر 6 ماه یک بار برای تست سلامتی دندان‌ بسیار اهمیت دارد. چرا که باعث می شود در صورت بروز هر مشکلی خیلی سریع برای درمان آن اقدام کنید.

مهم ترین دلایلی که لازم است به دندانپزشک مراجعه کرد

توصیه های مراقبتی بهترین دندانپزشک در نیشابور

بعد از مراجعه به دندانپزشک لازم است که یک سری مراقبت‌ ها را انجام دهید تا دندان شما عملکرد و کارایی خود را به طور کامل بازیابد و همچنین خیلی سریع بهبود پیدا کند.

 1. استفاده از داروها: پس از مراجعه به دندانپزشک، ممکن است به خاطر درد و یا التهاب نیاز به مصرف داروهای تسکین دهنده داشته باشید. این مراقبت ها شامل استفاده مناسب از ضد درد ها، ضد التهاب ها یا آنتی بیوتیک است که باید با تجویز پزشک مصرف شود. با استفاده از این داروها درد و التهاب دندان شما کاهش می‌ یابد و احتمال بروز عفونت به حداقل می‌ رسد.
 2. مراقبت های بهداشتی دهان و دندان: پس از مراجعه به دندانپزشک، حفظ بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است. که این مراقبت شامل شستشوی دهان و استفاده از نخ دندان، مسواک و ضدعفونی کردن محل پانسمان است. این مراقبت ها به جلوگیری از عوارضی مثل عفونت، التهاب و تکثیر باکتری ها کمک می کند.
 3. رعایت توصیه های در زمینه تغذیه: پس از مراجعه به دندانپزشک، ممکن است نیاز به تغییر در رژیم غذایی و نوشیدنی های خود داشته باشید. به عنوان مثال، پس از پانسمان دندان، ممکن است پزشک شما توصیه کند که مدتی از مصرف مواد سفت و غذاهای چرب و شیرین خودداری کنید و در عوض خوراکی های نرم و آبکی مصرف کنید. رعایت این توصیه ها می تواند زمان بهبودی را کاهش دهد.

کلام آخر

در این مقاله تعدادی از بهترین دندانپزشک در نیشابور را به شما معرفی کردیم و اطلاعات زیادی در مورد این دندانپزشکان در اختیار شما قرار دادیم. اگر که دندان شما در مراحل اولیه پوسیدگی و خرابی است بهتر است که خیلی سریع به دندانپزشک مراجعه کنید. با این کار از ایجاد مشکلات دندانی پیچیده‌ تر و نیاز به درمان و جراحی‌ های سنگین دندانپزشکی پیشگیری می کنید.در صورت داشتن سؤال و یا نظر درباره مطالب گفته شده می توانید به سایت دندانپزشکا مراجعه کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

زهرا سلگی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، پزشکی و حقوقی/ روزنامه نگار/ عاشق سفر، موسیقی و کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا