جراحی دندان

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در ونک❤️【سال1403】⭐

در دنیای امروز، افراد برای حفظ سلامت دندان‌های خود بهترین مراقبت‌های دندانپزشکی را انجام می‌دهند و برای انجام این مراقبت‌ها، نیاز به دندانپزشک متخصص و باتجربه دارند. بهترین جراح دندانپزشک در ونک با داشتن دانش و تخصص لازم، قادر است مشکلات دندانی افرادی را که از بیماری‌های مختلف دندانی رنج می‌برند، برطرف کند. او باید علاوه بر داشتن دانش و تخصص با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های جدید درمانی، به بیماران خود خدمات با کیفیتی ارائه دهد. در این مقاله، ما به مشکلات شایع دندانی می پردازیم و راه‌های درمان آن‌ها را توسط بهترین جراح دندانپزشک در ونک بیان می کنیم تا مناسب‌ترین راه حل، برای دستیابی به سلامت دندان‌های خود را بیابید.

بهترین جراح دندانپزشک در ونک کیست؟

جراح دندانپزشک شخصی است که ابتدا باید فارغ‌التحصیل دندانپزشکی عمومی و سپس وارد دوره تخصصی جراحی دندانپزشکی شود در این دوره آموزشی مفاهیم پایه دندانپزشکی، بیماری‌های دهان و لثه، مهارت‌های جراحی دندان‌های پوسیده، عمل جراحی برای نصب ایمپلنت دندانی و دیگر مهارت‌های مرتبط با جراحی دندانپزشکی را می‌آموزد و طول این دوره تخصصی 4 سال است.

مهم‌ترین وظایف جراح دندانپزشک انجام جراحی‌های پیچیده دندانی، لثه و فک است که شامل: کشیدن دندان‌های پوسیده، نصب ایمپلنت دندانی، جراحی پریودنتال (عملیات جراحی لثه برای درمان بیماری‌های لثه)، عمل‌های لثه‌ای برای نصب دستگاه‌های ارتودنسی و دیگر مشکلات پیچیده دندانی مانند بیماری‌های ریشه و عصب نیز می‌باشد.

بهترین دندانپزشک تهران می‌تواند برای بیماران خود مشاوره و آموزش‌های لازم در مورد بهداشت دهان و دندان ارائه دهد و به آن‌ها کمک کند تا از دندان‌های خود به بهترین شکل مراقبت کنند تا از بیماری‌های دهان و دندان پیشگیری شود، علاوه بر این بهترین جراح دندانپزشک در ونک، جراحی های دندانی شامل: جراحی لثه، پایه دندان، عصب و ریشه دندان، جراحی پروتز دندانی، جراحی های اصلاحی مانند: جراحی بینی، سینوس و… را انجام می‌دهد.

بهترین جراح دندانپزشک در ونک کیست؟

جراح دندانپزشک کدام مشکلات دندانی را درمان می کند؟

 • دندان‌های ترک خورده: دندان‌های ترک خورده، ممکن است ناشی از مجروح شدن، تصادفات، فشار زیاد بر روی دندان‌ها و…باشد. این مشکل می‌تواند منجر به درد، حساسیت، خطر عفونت و محدودیت در کارکرد صحیح دندان شود. در نتیجه با پوشاندن و ترمیم ترک‌های دندان به وسیله کامپوزیت رفع می شود یا بعضی اوقات نیاز به ایمپلنت دندان است.
 •  تسکین درد دندان: این مشکل معمولا به دلیل التهاب عصب دندان است. درمان این مشکل شامل عصب کشی دندان و یا در صورت نیاز جراحی  دندان می‌باشد. بهتر است که این کار توسط بهترین دکتر عصب کشی در تهران انجام شود.
 • دندان های از دست رفته: ایمپلنت به عنوان راه حلی برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود. جراح دندانپزشک در این مورد، ایمپلنت را در موقعیت دندان از دست رفته قرار داده و سپس پروتز دندانی بر روی آن قرار می‌دهد.
 • خراشیدگی دندان‌ها: خراشیدگی دندان‌ها ممکن است در اثر استفاده از مسواک سخت، مصرف مواد غذایی و نوشیدنی‌های اسیدی یا برخورد با اشیاء سفت و سخت ایجاد شود. این مشکل می‌تواند منجر به حساسیت، ظاهر نامناسب دندان‌ها و احساس ناخوشایند در زمان مصرف غذا و نوشیدنی‌ها شود.
 • دندان‌های شکسته: در موارد شدید، دندان شکسته باید برداشته شود و به جای آن از پروتز یا ایمپلنت استفاده شود. جراح دندانپزشک می‌تواند به جای ترمیم مستقیم دندان از روکش دندان استفاده کند. شامل: پوشش‌های سرامیکی، پورسلن یا ترمیمات تمپوراری می‌باشد که به دندان شکسته، زیبایی بیشتری می‌دهد.
 • لثه‌های بیمار: لثه‌های بیمار نیاز به درمان دارند تا جلوی پیشرفت بیشتر بیماری گرفته شود. جراح دندانپزشک با انجام درمان‌های مانند: عمل لثه، جراحی لثه و یا پالپکتومی دندان این مشکل را حل می‌کند.

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در ونک را بشناسید!

دکتر غلامرضا محمدی

دکتر غلامرضا محمدی

دکتر غلامرضا محمدی، بهترین جراح دندانپزشک در ونک هستند. ایشان عضو فعال در انجمن بین‌المللی جراحان ایمپلنتولوژی اشترومن (ITI) بوده و در حوزه تحقیقات و جراحی ایمپلنت دندانی در سطح جهانی فعالیت می‌کنند. دکتر محمدی دارای گواهینامه ایمپلنت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می‌باشند که این نشان از تخصص و تجربه حرفه‌ای ایشان در زمینه ایمپلنت دندانی است.

خدمات:

 • لمینت
 • ایمپلنت
 • پروتز
 • جراحی فک و صورت
 • درمان ریشه دندان

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نبش شمال غربی کردستان، پلاک 45، طبقه هم کف

شماره تماس: 88042605-021

دکتر نازنین تراب زاده

دکتر نازنین تراب زاده

دکتر نازنین تراب زاده، دندانپزشک فعال و مجرب و فارغ‌التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه آزاد هستند ایشان دوره‌های مختلف در حوزه ارتودنسی را گذراندند و خدمات درمانی ارتودنسی را در مطب خود ارائه می‌دهند. با توجه به تجربه‌های موفق و نتایج مطلوب در این زمینه، بخش اعظم خدمات درمانی ارائه شده در مطب، شامل ارتودنسی و درمان نامنظمی‌ها و ناهنجاری‌های دندانی می‌باشد.

خدمات:

 • لمینت سرامیکی
 • کامپوزیت ونیر
 • پروتز های دندانی
 • ارتودنسی
 • درمان ریشه

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان شیخ بهایی شمالی، بالاتر از میدان شیخ بهایی، روبروی امداد خودرو، پلاک ۷۳، واحد یک

شماره تماس: 88623115-021

دکتر الهام فرجاد واسعی

دکتر الهام فرجاد واسعی

دکتر الهام فرجاد واسعی، بهترین جراح دندانپزشک در ونک هستند که دارای مدرک دکترا تخصصی در جراحی و دندانپزشکی می‌باشند. ایشان با تخصص و تجربه خود، انواع خدمات دندانپزشکی را ارائه می‌دهند. دکتر الهام فرجاد واسعی در زمینه پروتز دندانی فعالیت می‌کنند و در نصب پروتزهای ثابت و متحرک مانند پل و دندان مصنوعی و ایمپلنت دندانی  مهارت خاصی دارند.

 • پروتز
 • زیبایی دندان
 • ایمپلنت
 • جراحی دندان نهفته
 • درمان ریشه

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان شیخ بهایی شمالی، تقاطع خیابان اوستا، پلاک 25، ساختمان اوستا، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 88065817-021

دکتر صنم الماسی اقدم

دکتر صنم الماسی اقدم

دکتر صنم الماسی دندانپزشک متخصص در زمینه ترمیم و زیبایی هستند. ایشان مدرک دکترا را در رشته دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال 1379 دریافت کرده‌اند. هم چنین در سال 1382 مدرک بورد تخصصی در زمینه ترمیم و زیبایی از دانشکده علوم پزشکی تهران را کسب نموده‌اند پس از اتمام دوره سه ساله تخصصی در کلینیک‌های معتبر زیبایی، با تخصص حرفه‌ای در زمینه ترمیم و زیبایی مشغول به کار شده‌اند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • ارتودنسی
 • پروتز دندانی
 • ترمیم

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان برادران شریفی، برج خشایار، پلاک 42، طبقه دوم، واحد 203

شماره تماس: 88197397-021

دکتر علیرضا نقوی

دکتر علیرضا نقوی

دکتر علیرضا نقوی، دندانپزشک حرفه‌ای هستند که در حوزه جراحی دندانپزشکی فعالیت می‌کنند. ایشان دارای مدرک دکترا حرفه‌ای دندانپزشکی می‌باشند که نشان از تخصص و تجربه دکتر نقوی در این حوزه است و با توجه به تخصص خود، در ارائه خدمات مختلف دندانپزشکی فعالیت می‌کنند. ایشان با داشتن تجربه و مهارت در زمینه دندانپزشکی بهترین انتخاب برای مراجعه کنندگان هستند.

خدمات:

 • روت کانال تخصصی
 • ایمپلنت
 • ترمیمی زیبایی
 • ارتودنسی
 • درمان ریشه

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان 19، پلاک 12، واحد 12

شماره تماس: 88045850-021

آشنایی با مراحل انجام جراحی دندان

 1. مرحله تشخیص: در این مرحله، جراح دندانپزشک با بررسی و ارزیابی شرایط دندانی و فکی بیمار، مشکلات و بیماری‌های موجود را شناسایی می‌کند. برای این کار، او از ابزارها و تجهیزات مختلفی مانند: رادیوگرافی، کامپیوتر توموگرافی، سیستم های دیجیتالی و … استفاده می‌کند.
 2. مرحله طراحی درمان: پس از تشخیص مشکلات، جراح دندانپزشک یک برنامه درمانی مناسب برای بیمار تعیین می‌کند. این برنامه می‌تواند شامل: تعویض دندان، ترمیم دندان، جراحی فک و یا سایر روش‌های درمانی مورد نیاز باشد.
 3. آماده سازی قبل از جراحی: این مرحله شامل تهیه برنامه درمانی و آماده سازی بیمار قبل از جراحی می باشد. در این مرحله داروهای ضد التهاب و درد تجویز شده و هم چنین راهنمایی درباره مصرف غذاهای سبک در ایام بعد از جراحیرا ارائه می شود.
 4. مرحله درمان: در این مرحله، جراح دندانپزشک به عمل جراحی، ترمیم دندان، اصلاح رشد فکی و یا هر روش درمانی دیگری که معین کرده است، می‌پردازد. در طول این مرحله، جراح دندانپزشک از تجهیزات پیشرفته و ابزارهای مناسبی برای انجام جراحی استفاده می‌کند.
مراحل جراحی دندان توسط بهترین جراح دندانپزشک

توصیه های مراقبتی بهترین جراح دندانپزشک در ونک

استفاده از یخ: برای کاهش درد و تورم، شما باید بلافاصله پس از جراحی بر روی قسمت‌های دردناک محل جراحی، یخ قرار دهید و تا چندین روز این کار را ادامه دهید.

مصرف داروهای تجویز شده: بعد از جراحی، ممکن است جراح دندانپزشک به شما داروهایی تجویز کند تا در مراقبت و بهبود بعد از جراحی به شما کمک کند که شامل: استامینوفن (پاراستامول) یا عوامل ضد التهاب غیراستروئیدی (مانند ایبوپروفن) می‌باشد. این داروها به شما کمک می‌کند تا درد و التهاب شما کاهش یابد.

رعایت بهداشت دهان: شما باید دهانتان را پس از جراحی با دقت شستشو دهید. این شامل استفاده از آب گرم و نمک برای آبکشی دهان می‌باشد. هم چنین ممکن است دندانپزشک شما یک محلول ضدعفونی موضعی تجویز کند که باید طبق دستور استفاده کنید.

اجتناب از فعالیت‌های سنگین: بعد از جراحی دندانی، بهتر است از فعالیت‌های سنگین و فعالیت‌های ورزشی شدید مانند: وزنه‌برداری، فوتبال، بدنسازی و دویدن شدید خودداری کنید. این فعالیت‌ها ممکن است باعث افزایش فشار خون و خونریزی مجدد شوند.

کلام آخر

برای حفظ سلامت دندان‌ها توصیه می‌شود که بیماران به طور منظم به بهترین جراح دندانپزشک در ونک مراجعه کنند. او مسئولیت بسیار حساسی را بر عهده دارد، زیرا  باید با دقت و مهارت خود بیماری‌های دندانی و فک و صورت را تشخیص دهد و بهترین روش درمان را برای هر بیمار تعیین کند.

ما در این مقاله به معرفی بهترین جراح دندانپزشک در ونک پرداختیم. بسیار سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد در صورت هر گونه پیشنهاد و انتقاد، می‌توانید آن را از طریق سایت دندانپزشکا با ما درمیان بگذارید.

4/5 - (4 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا