جراحی دنداندندانپزشک عمومی

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان⭐【سال1403】❤️

مراقبت از سلامت دندان ها امری بسیار مهم و قابل توجه می باشد، چرا که عدم رسیدگی به بهداشت دندان ها و عدم درمان خرابی و بیماری های دهان و دندان سبب ایجاد مشکلات بیشتری در این ناحیه می شود. به همین خاطر لازم است با مشاهده هرگونه خرابی و مشکل در دندان هایتان به جراح دندانپزشک مراجعه کنید. سایت دندانپزشکا سعی دارد مشخصات بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان و انواع جراحی های مربوط به دهان و دندان را برای شما عزیزان معرفی کند تا به راحتی به اطلاعات این دندانپزشکان دست پیدا کنید، تا پایان مقاله همراه ما باشید.

بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان کیست؟

دندانپزشکان از اعضای کادر درمان می‌ باشند که وظیفه رسیدگی و درمان انواع بیماری‌ های مربوط به دهان و دندان را بر عهده دارند. داشتن دندان‌ هایی سالم و مرتب می تواند در داشتن بدنی سالم بسیار موثر باشد و همچنین افراد علاوه بر حفظ سلامتی، برای بهبود ظاهرشان نیز به دندان‌ های خوب و سالم نیاز دارند. به همین منظور جراح دندانپزشک در این زمینه به افراد کمک می کند تا سلامت و زیبایی دندان هایشان را به دست بیاورند.

فقدان دندانی سالم می‌ تواند باعث اختلال در سیستم تنفسی و گوارشی شود و همچنین صحبت و تکلم فرد را به مشکل بیندازد. دندانپزشکان عمومی بعد از پایان تحصیلات شان می‌ توانند انواع خدمات درمانی و زیبایی را بدون محدودیت ارائه دهند. البته سطح کیفیت آن بستگی به مهارت و تخصص آن ها دارد.

یکی از حوزه‌ های تخصصی دندانپزشکی، انجام انواع جراحی‌ ها می‌ باشد. جراح دندانپزشک این وظیفه خطیر را بر عهده دارد و می‌ تواند به بیمار مشاوره های لازم در این خصوص را ارائه دهد و همچنین انواع جراحی‌ های مربوط به دندان را نیز بر عهده بگیرد. از جمله وظایف جراح دندانپزشک این است که تمام توصیه‌ های مراقبتی لازم را قبل و بعد از جراحی دندان به بیمار ارائه دهد.

بهترین جراح دندانپزشک فردی است که علاوه بر داشتن تحصیلات مربوطه، از مهارت و تجربه خوبی در زمینه انواع جراحی‌ ها و مهارت دستی در استفاده از ابزار و مقدار برش لثه و دست یابی به ریشه برخوردار است. همچنین باید بتواند خود را با تکنولوژی‌ های روز سازگار کند و سطح علم و دانش خود را به روز نماید. لازم به ذکر است یک جراح دندانپزشک حتی می‌ تواند به منطقه چانه و فک نیز ورود یابد و درمان‌ های مربوط به این ناحیه را نیز انجام دهد، اما دندانپزشک عمومی مهارت لازم برای این کار را ندارد.

بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان کیست؟

مشخصات بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان

برای دریافت خدمات درمانی به بهترین نحو و داشتن جراحی خوب لازم است به برخی مشخصات دندانپزشکان توجه کرد. در ادامه به برخی از مشخصات بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان اشاره خواهیم نمود:

 • توانایی‌ های فنی و دستگاهی مورد نیاز برای انجام انواع درمان‌های دندانپزشکی و آگاهی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ های مربوط به حرفه دندانپزشکی را داشته باشد.
 • در تشخیص و درمان بیماری‌ های دهان و دندان با تجربه و متبحر باشد و از مهارت لازم برای حوزه درمانی مورد نظر برخوردار باشد.
 • اهتمام به به‌روزرسانی مداوم دانش و مهارت‌ های حرفه‌ ای بورزد و توانایی ارزیابی و تشخیص مشکلات دندان‌ ها و دهان و ارائه راه‌حل‌ های مناسب برای آن‌ ها را داشته باشد.
 • یک دندانپزشکی که به انجام جراحی های مربوط به دندان می پرداز باید دارای دانش و تخصص لازم در زمینه دندانپزشکی و انجام جراحی مورد نظر باشد و بتواند با دقت کافی این کار را انجام دهد تا کوچک ترین عارضه را بیمار متحمل نشود.
 • بهترین جراح دندانپزشک توانایی برقراری ارتباط مؤثر با بیماران و مهارت‌های ارتباطی و انسانی را دارا می باشد تا بیمار احساس راحتی داشته باشد و اضطرابش کم شود.
 • جراح دندانپزشک توانایی کار تحت فشار و در شرایط پر استرس را درارا است، چراکه ممکن است بیمار فردی متشنج و مضطرب باشد یا فضای کلینیک شلوغ و پر تنش شود. این موارد نباید بر روی عملکرد دندانپزشک تأثیر بگذارد.
 • توانایی کار تیمی و همکاری با سایر اعضای تیم درمانی از جمله مشخصات دیگر دندانپزشک می باشد.

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان را بشناسید!

دکتر مریم اخیانی

دکتر مریم اخیانی

خانم دکتر مریم اخیانی، از دندانپزشکان به نام و کار بلد در تهران هستند که سابقه سال ها فعالیت در زمینه خدمات درمانی را در کارنامه خود دارند. دکتر اخیانی 34سال است که به صورت مداوم در حال فعالیت می باشد. تحصیلات ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی است و تخصص و مهارت زیادی در خدمات درمانی و ترمیمی دارند، به طوری که به عنوان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان شناخته می شوند.

خدمات:

 • ترمیم و عصب کشی دندان
 • جرم گیری و بروساژ
 • جراحی لثه
 • جراحی دندان عقل

آدرس: تهران، ستارخان، نبش تهران ویلا، برج چشم انداز، طبقه دوم

دکتر فاطمه محبوب

دکتر فاطمه محبوب

یکی دیگر از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان، خانم دکتر فاطمه محبوب می باشد. مدرک تحصیلی ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی است و بیش تر در حوزه کودکان به ارائه خدمات می پردازد. دکتر محبوب در تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان کودکان دارای مهارت و تخصص است. شماره نظام پزشکی ثبت شده برای دکتر محبوب 27611 می باشد.

خدمات:

 • روکش دندان
 • عصب کشی دندان کودکان و بزرگسالان
 • درمان ریشه
 • پر کردن و ترمیم دندان

آدرس: تهران، ستارخان، نبش خیابان نیایش، پلاک 6، واحد 2

دکتر شیرزاد ویسی

دکتر شیرزاد ویسی

آقای دکتر شیرزاد ویسی ارائه دهنده خدمات درمانی و تشخیصی دندان و لثه هستند. ایشان تجربه و مهارت خوبی را در این حوزه دارد. وی در کلینیک دندانپزشکی مجهز خود با تجهیزات و ابزار مدرن و استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و اورجینال از بهترین برندهای اروپایی و آمریکایی در محیطی استریلیزه و مورد تأیید، پذیرای بیماران می باشد دکتر ویسی یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان تهران است.

خدمات:

 • جراحی و سینوس لیفت
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی دندان های نهفته
 • عصب کشی و ترمیم دندان

آدرس: تهران، ستارخان، فلکه دوم صادقیه، روبروی فروشگاه خانه سام، پلاک 192، طبقه 1، واحد 2

دکتر جمشید صفری

دکتر جمشید صفری

آقای دکتر جمشید صفری با شماره نظام پزشکی 42861 یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان می باشد. ایشان در سال های خدمت خود خدمات بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده است و توانسته است درصد بالایی از رضایت بیماران و مراجعین خود را جلب نماید. تحصیلات دکتر صفری، دکترای حرفه ای دندانپزشکی می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • عصب کشی دندان
 • روکش و کامپوزیت
 • انواع جراحی دندان

آدرس: تهران، ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس لومومبا، کوچه سحر، پلاک 30، طبقه 2

دکتر مهدی فهیمی هنزائی

دکتر مهدی فهیمی هنزائی

آقای دکتر مهدی فهیمی هنزائی یکی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان است. ایشان متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت هستند. همچنین دکتر فهیمی بورد تخصصی این رشته را دارا می باشند. دوره های تحصیلی دکتر فهیمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده شده است و همواره در دوران تحصیل از رتبه های برتر این دانشگاه بوده اند.

خدمات:

 • انواع ارتودنسی کودکان و بزرگسالان
 • جراحی دندان ها و ریشه های نهفته
 • جراحی ناهنجاری فک
 • جراحی دندان عقل

آدرس: تهران، ستارخان، میدان صادقیه، نبش فروشگاه فرش شاهکار

جراحی های قابل انجام در مطب بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان

جراحی های مختلفی در زمینه دهان و دندان وجود دارد که هرکدام بسته به نوع جراحی و تخصص موردنیاز در حیطه عملکرد و وظایف دندانپزشک خاصی می باشد. در صورتی که بخواهید برای رفع مشکلات دندانی خود به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایید، بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان در این زمینه می تواند ورود یابد. انواع جراحی های مربوط به دهان و دندان که می توانید نزد این دندانپزشکان انجام دهید عبارت اند از:

جراحی ایمپلنت دندان: در این نوع جراحی، ایمپلنت دندانی به عنوان یک روش جایگزینی دندان های گم شده استفاده می شود. در این روش بهترین دکتر ایمپلنت در ستارخان سوراخی را در محل دندان خالی شده با دریل و ابزار مخصوص ایجاد می کند و بعد از آن با قرار دادن پیچی در فک از آن به عنوان پایه یا ریشه استفاده می نماید، سپس روکشی را بجای دندان بر روی پایه گذاشته می شود و بعد از آن فرد می تواند لذت داشتن دندانی بسیار شبیه به دندان طبیعی خود را تجربه کند.

جراحی لثه: این نوع جراحی برای درمان بیماری های لثه، اصلاح خط لثه و جراحی پلاستیک لثه استفاده می شود. جراحان لثه باید مهارت دستی بالایی داشته باشند، چراکه کوچک ترین اهمالی ممکن است باعث آسیب دیدن بافت لثه شود. بیماری های مختلفی برای لثه وجود دارد که نیازمند رسیدگی توسط متخصص لثه می باشد.

جراحی زیبایی دهان: این نوع جراحی شامل اصلاح شکل دهان، اصلاح لب ها و چانه ها، جراحی تغییرات رنگ دهان و دندان و جراحی برای اصلاح لب کوچک می شود.

جراحی ریشه دندان: در این نوع جراحی، ریشه دندان معالجه می شود و در صورت نیاز به جراحی برای حذف ریشه دندان نیز اقدام می شود. ریشه دندان را نباید با عصب دندان اشتباه گرفت. ریشه نقش پایه دندان را ایفا می کند، آسیب دیدن آن و عدم رسیدگی به موقع ممکن است باعث از دست رفتن دندان شود. ممکن است دندانی سالم باشد و تنها ریشه آن بیمار شود که حتما باید توسط اندودنتیست معاینه و درمان شود. عصب دندان زمانی آسیب جدی می بیند که دندان پوسیده باشد و شدت پوسیدگی به عصب رسیده باشد، برای این کار دندانپزشک عصب را از بین می برد.

جراحی فک و صورت: این نوع جراحی شامل جراحی تغییرات ساختار صورت، جراحی فک و زبان و جراحی برای حذف توده های غیرعادی در منطقه دهان و صورت است. جراحان فک و صورت همگی تخصص مربوط به این حوزه را دارند، چراکه این نوع جراحی تنها با به دست آوردن مهارت تجربی قابل انجام نیست و جراح موردنظر باید علم آکادمیک آن را نیز داشته باشد.

جراحی دندان عقل چگونه انجام می شود؟

بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان، برای بیمارانی که با درد دندان عقل یا ایجاد اختلال توسط آن برای دیگر دندان ها و فک مراجعه می کنند، خارج نمودن دندان عقل را پیشنهاد می دهد. دندان های عقل به تعداد 4 عدد در دهان در انتهای فک های بالا و پایین بعد از سن 17 سالگی رشد می کنند. وجود این دندان در دهان می تواند به دندان های دیگر و چینش آن ها و هم چنین ساختار فک آسیب برساند.

زمانی که دندان عقل به طور کامل رشد کرده باشد، دندانپزشک با کشیدن آن توسط ابزار مخصوص کار را به سرانجام می رساند. اما اگر دندان عقل در زیر لثه نهفته باقی مانده باشد، به دلیل فشاری که به ریشه دندان های دیگر وارد می کند باید تحت جراحی از دهان خارج شود.

جراحی دندان عقل چگونه انجام می شود؟

توصیه های مراقبتی بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان

دندانپزشک بعد از پایان کار توصیه هایی را برای کاهش درد و طی شدن دوره نقاهت به بیمار ارائه می دهد. این توصیه های مراقبتی عبارت اند از:

 • توجه به تمامی نکات گفته شده توسط دندانپزشک و عدم بی توجهی و ایجاد فشار در محل جراحی
 • مصرف به موقع تمامی داروهای تجویز شده و مسکن ها برای کاهش درد و پیشگیری از ایجاد عفونت در محل جراحی
 • استفاده از غذاهای نرم، پوره شده و خنک برای مدت چند روز بعد از جراحی جهت عدم ایجاد فشار و خونریزی
 • پرهیز از مصرف غذاهای سخت و سفت و غذاهایی که به دندان ها می چسبند.
 • استفاده از کمپرس یخ برای کم شدن درد و تورم
 • توجه به بهداشت دهان و دندان و شستشوی دهان

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم برخی نکات لازم و ضروری را در مورد جراحی ها و خدمات درمانی مربوط به دهان و دندان به شما عزیزان ارائه دهیم. علاوه بر این در مورد دندانپزشکانی که مهارت و تخصص لازم برای انجام چنین جراحی هایی را دارند نیز صحبت کردیم و برای کمک به شما عزیزان نیز تعدادی از بهترین جراح دندانپزشک در ستارخان را نیز در این مقاله معرفی نمودیم، امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم و بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما عزیزان درباره مطالب ذکر شده در سایت دندانپزشکا هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا