دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

در این مقاله ما قصد داریم شما را با تعدای از بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در قیطریه تهران آشنا کنیم. این حوزه تخصصی در دندانپزشکی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چراکه افراد بیش از گذشته به زیبایی ظاهر خود و به خصوص داشتن لبخندی زیبا و دندان هایی یک دست و مرتب اهمیت می دهند. اقدامات زیبایی ممکن است برای تغییر رنگ دندان ها، ابعاد آن ها وترمیم دندان های شکسته باشد. در ادامه همراه ما باشید تا ضمن شناخت بهترین دندانپزشکان در این زمینه، با انواع روش های ترمیم و زیبایی دندان ها آشنا شوید.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی چه خدماتی ارائه می دهد؟

دندانپزشکان بعد از گذراندن دوره ای 6 ساله به عنوان دندانپزشک عمومی وارد بازار کار می شوند. خدماتی که با وجود این مدرک تحصیلی توسط آن ها ارائه می گردد، شامل ترمیم پوسیدگی دندان ها، عصب کشی، کشیدن دندان و مواردی است که بر حسب تجربه و مهارت انجام می دهند.

برخی دندانپزشکان با گذراندن دوره های تکمیلی و آموزشی، مهارت انجام خدماتی همچون پروتز دندان، کامپوزیت و لمینت را نیز به دست می آورند. برخی دیگر نیز دوه ای 3 یا 4 ساله را برای دریافت مدرک تخصص طی می کنند و با تلاش و ممارست و کسب تجربه به عنوان مثال به یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه شناخته می شوند. خدمات ارائه شده توسط این دندانپزشکان عبارتند از:

ایمپلنت دندان: نصب ایمپلنت دندان جایگزینی برای دندان های از دست رفته است که به صورت جایگزینی با استفاده از پیچ و مهره در استخوان فک نصب می شود.

پروتز دندان: پروتز دندان روشی دیگر برای جایگزینی دندان های گم شده با استفاده از پروتز های قابل حرکت و غیر قابل حرکت می باشد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران در زمینه ساخت انواع پروتز دارای تخصص و مهارت می باشد.

ترمیم دندان: ترمیم دندان شامل درمان ترکیدگی، تخریب و ترمیم دندان ها با استفاده از روش های مختلف از جمله پر کردن، روکش کردن و روکش کامپوزیتی می باشد.

لمینت دندان: لمینت دندان شامل پوشش دادن دندان ها با ورق های نازک و شفاف است که به دندان ها چسبیده و آن ها را به شکل و رنگ مطلوب تغییر می دهد. این روش برای زیباتر شدن دندان ها استفاده می شود و از ظرافت خاصی برخوردار است که دندان ها را به شکل طبیعی تغییر می دهد.

بلیچینگ دندان: بلیچینگ دندان شامل استفاده از مواد شیمیایی برای حذف لکه های رنگی و روشن کردن دندان ها می باشد.

کامپوزیت دندان: کامپوزیت نیز مثل لمینت روشی برای بهبود ظاهر دندان ها می باشد که ظافت آن نسبت به لمینت کم تر بوده و هزینه پایین تری دارد.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی چه خدماتی ارائه می دهد؟

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه

برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه باید ملاک هایی را مد نظر داشت و بر اساس آن ها از بین گزینه های پیش رو بهترین شان را انتخاب کرد. ویژگی های این دندانپزشکان عبارتند از:

 • داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه درمان و ترمیم دندان ها.
 • استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و مواد با کیفیت برای انجام درمان ها.
 • توانایی ارائه راه حل های مناسب و سازگار با نیاز های هر بیمار.
 • داشتن مهارت های فنی و هنری برای ایجاد ظاهر طبیعی و زیبایی در دندان های ترمیم شده.
 • توانایی ارائه مشاوره های کامل و جامع به بیماران در مورد روش های درمانی و پس از درمان.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه را بشناسید!

دکتر مونا منصوری

دکتر مونا منصوری

خانم دکتر مونا منصوری یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه می باشد. ایشان متخصص زیبایی و ترمیمی بوده و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشند. کد نظام پزشکی 122036 از آن ایشان می باشد. روزهای حضور ایشان در کلینیک، شنبه ها تا چهارشنبه ها از ساعت 11 الی 18 می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت و پروتز دندان
 • بریج و پل دندانی
 • کامپوزیت و لمینت
 • روکش های سرامیکی و زیرکونیوم
 • ترمیم دندان های شکسته و پوسیده

آدرس: تهران، قیطریه، چهارراه کامرانیه، کوچه آزادی، جنب هایپرمارکت ژیوار، ساختمان پزشکان افرا، طبقه 4، واحد 11

دکتر سعید کتانی

دکتر سعید کتانی

آقای دکتر سعید کتانی با شماره نظام پزشکی 62304، یکی دیگر از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه به شمار می رود. ایشان سابقه ای 25 ساله در حوزه طبابت دارند و در این سال ها تجربیات ارزنده ای را به دست آورده اند. دکتر کتانی در زمینه ایمپلنت تجارب ارزنده ای دارند و جزو متخصصین این حوزه می باشند.

خدمات:

 • کاشت دندان و ایمپلنت
 • کامپوزیت ونیر
 • لمینت سرامیکی
 • بلیچینگ و بروساژ
 • پروتز دندان ثابت و متحرک

آدرس: تهران، قیطریه، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، خیابان موسیوند، خیابان کریمی، نبش محققی اول، ساختمان یاس، بلوک A، طبقه 2، واحد 202

دکتر زهرا حجت خواه

دکتر زهرا حجت خواه

خانم دکتر زهرا حجت خواه ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی و ترمیمی است که مهارت بی نظیر ایشان و میزان رضایت مراجعین از خانم دکتر باعث شده است که دکتر حجت خواه به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه شناخته شوند. خانم دکتر دکترای حرفه ای دندانپزشکی داشته و دارای شماره نظام پزشکی 136881 می باشند.

خدمات:

 • طراحی لبخند دیجیتال و فیسینگ
 • لمینت دندان و کامپوزیت
 • ایمپلنت / کاشت دندان
 • بلیچینگ
 • جرمگیری / بروساژ دندان

آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، بین قیطریه و کاوه، کوچه خسروی جنوبی، پلاک 3، واحد 18

دکتر مصطفی حیدری

دکتر مصطفی حیدری

آقای دکتر مصطفی حیدری، جراح و دندانپزشک و متخصص در انجام انواع خدمات زیبایی و ترمیمی دهان و دندان می باشد. ایشان با شماره نظام پزشکی 156048، با مجوزهای لازم کلیه خدمات زیبایی هم چون کامپوزیت، لمینت، ایمپلنت و … را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهند و در بین رقبا به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه شناخته می شوند.

خدمات:

 • لمینت و کامپوزیت دندان
 • ایمپلنت
 • پروتز دندانی ثابت و متحرک
 • عصب کشی و ترمیم دندان

آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، نبش شریقی منش، بن بست اول، پلاک 5، طبقه 2، واحد 7

دکتر ایوب پهلوان

دکتر ایوب پهلوان

آقای دکتر ایوب پهلوان متخصص دندانپزشکی ترمیمی و با شماره نظام پزشکی 10395، یکی دیگر از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه به شمار می رود. ایشان در روزهای شنبه تا سه شنبه با ویزیت و معاینه بیماران به انجام انواع خدمات زیبایی و درمانی در سطح عمومی و تخصصی می پردازد و به دلیل کیفیت خدمات ارائه شده، مورد تایید و رضایت بیماران قرار می گیرد.

خدمات:

 • عصب کشی و ترمیم دندان
 • ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت
 • بلیچینگ و بروساژ

آدرس: تهران، قیطریه، خیابان ناهید شرقی، پلاک 20

ترمیم دندان ها چگونه انجام می شود؟

مراحل ترمیم دندان ها عبارتند از :

 • بررسی و تشخیص: در این مرحله، دندان های بیمار بررسی و معاینه می شوند تا نوع و شدت آسیب به دندان مشخص شود.
 • برداشتن پوسیدگی: در صورت وجود پوسیدگی، بخش متضرر از دندان برداشته می شود.
 • تمیز کردن دندان: پس از برداشتن پوسیدگی، سطح دندان تمیز شده و آماده برای ترمیم می شود.
 • ترمیم دندان: در این مرحله، با استفاده از مواد و تکنولوژی های پیشرفته، دندان ترمیم می شود. این شامل استفاده از روش های مختلفی مانند پر کردن، کاور کردن با پروتزهای دندانی، پل های دندانی و اینلی ها است.
 • پس از درمان: پس از ترمیم دندان، بیمار باید به توصیه های پزشک پایبند باشد و مراقبت های لازم را انجام دهد تا دندان های ترمیم شده به خوبی عمل کنند.

در بسیاری از موارد بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه بعد از برداشتن پوسیدگی ها، دندان ها را با آمالگام و یا کامپوزیت پر می کند. آمالگام یک نوع مواد پر کننده دندان است که شامل ذراتی از هیدروکسی آپاتیت (HA) می باشد. این ماده به عنوان یک جایگزین برای فسفات کلسیم در مواد پر کننده دندان ها استفاده می شود. هیدروکسی آپاتیت دارای خاصیت تعمیر و تقویت ساختار دندان است و به عنوان یک منبع فسفر و کلسیم برای رشد و تقویت دندان ها عمل می کند.

کامپوزیت نیز شامل ماتریس رزینی (مثلا بیس‌گرین، یورتان، اپوکسی) و پرکننده‌های معدنی (مانند سیلیکا، آلومینا، تیتانیا) می‌ باشد. پرکننده‌های معدنی به عنوان عامل محرک برای تقویت و سخت شدن کامپوزیت دندان عمل می‌ کنند. همچنین، موادی مانند مواد آغشته به فلوراید و آنتی‌ اکسیدان ها نیز به کامپوزیت دندان اضافه می‌ شوند تا از تخریب و زوال دندان جلوگیری کنند.

ترمیم دندان ها چگونه انجام می شود؟

بلیچینگ دندان چیست؟

بلیچینگ دندان یک روش زیبایی‌شناسی است که با استفاده از مواد شیمیایی، رنگ و لکه‌ های دندان را از بین می‌ برد و دندان‌ ها را سفیدتر و درخشان تر می‌ کند. این روش معمولا در کلینیک دندانپزشکی انجام می‌ شود و به صورت خانگی نیز محصولات بلیچینگ دندان در بازار موجود است.

در کلینیک دندانپزشکی، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه در ابتدا مواد خاصی را بر روی دندان ها کاور می کند، بعد از گذشت مدتی مواد به طور کامل از روی دندان ها پاک می شوند و با استفاده از لیزر سفیدی لکه های باقی مانده حذف شده و سفیدی بر روی دندان ها تثبیت می شوند. در نهایت فرد با دندان هایی سفید و شفاف، صاحب لبخندی درخشان و جذاب می شود.

کلام آخر

خدمات زیبایی و ترمیمی بخش گسترده ای از حوزه دندانپزشکی را شامل می شوند و اصولا توسط برخی از دندانپزشکان عمومی با تجربه و ماهر و یا متخصصین این بخش انجام می شود. ما در این مقاله در مورد خدمات ارائه شده در این بخش صحبت کردیم و لیستی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قیطریه را ارائه دادیم.

امیدواریم از مطالب گفته شده راضی بوده باشید. منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در سایت دندانپزشکا هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا