لمینت

بهترین دکتر لمینت در زنجان⚡【سال1403】❤️

افراد در دنیای امروز بیش از گذشته به زیبایی و سلامت خود اهمیت می دهند. روش های جدیدی در دندانپزشکی روی کار آمده که بهبود وضعیت دهان و دندان می پردازد. هر یک از این روش ها بنا بر ویژگی های خاص بیمار انتخاب می شوند. لمینت نیز یکی از این روش هاست که در حال حاضر مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. بهترین دکتر لمینت در زنجان با تخصص و مهارتی که دارد می تواند بدون هیچ عوارضی دندان ها را سفید کند. در این مقاله بیش تر به موضوع لمینت و ویژگی های آن می پردازیم؛ از این رو تا انتها با ما همراه باشید.

لمینت چیست؟

زیباجویان بسیاری هستند که برای ترمیم و بهبود دندان های خود دست به هر کاری می زنند. در دندانپزشکی لمینت یک رشته تخصصی بوده که هیچ آسیبی به دندان ها وارد نکرده و در عین حال آن ها را زیباتر می کند. لمینت دندان لایه نازکی از ماده با یک قالب ویژه است که در طیف گسترده‌ ای از رنگ سفید انجام می شود. این ماده جنس های متفاوتی داشته و می توان از آن برای اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی استفاده نمود.

در لمینت لایه ظریفی از سرامیک و کامپوزیت روی سطح دندان ها را پر کرده و با افزودن ماده دیگر درجه سفیدی آن تعیین می شود. این روکش طبیعی قابلیت پوشش عیوب ناخوشایند دندان ها را دارد. بهترین دکتر لمینت در زنجان باید انواع و اقسام دندان زیباجویان را شناخته و هماهنگ سازی میان روش انتخابی و وضعیت بیمار روش مناسبی را انتخاب کند. همان طور که گفته شد لمینت مدل های مختلفی دارد و هر مدل بنا به شرایط بیمار ساخته شده است.

این ماده تنها به زیبایی دندان ها کمک می کند و جنبه درمانی یا ترمیمی ندارد. البته نمی توان منکر تاثیرات آن در افزایش کارایی دندان ها شد. هم ترازی، سفید شدن دندان ها و برطرف کردن ایرادات خارجی مانند کجی های مختصر در لمینت امکان پذیر است. بهترین دکتر لمینت در زنجان معتقد است که لمینت یکی از روش های زیبایی بی خطر و ساده است که منجر به مقاوم شدن دندان هم می شود.

لمینت چیست؟

دانش و مهارت بهترین دکتر لمینت در زنجان

دندانپزشکانی مجوز ارائه خدمات زیبایی و لمینت را دارند که در رشته زیبایی و ترمیمی تحصیل کرده باشند. این افراد با گذراندن دوره های عمومی و تخصصی به مهارت لازم برای ترمیم و ایجاد طرح لبخند دست می یابند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان باید دائما در حال یادگیری بوده و دانش خود را در زمینه لمینت و سایر روش های زیبایی رایج در دنیا به روز کند. یک ویژگی مهم دندانپزشک داشتن دستان ماهر و دانش عملی است.

در علم پزشکی جزئیات هم می توانند عامل تعیین کننده ای باشند و تبحر دندانپزشک را زیر سوال ببرند. دقت به همه عوامل در عین درمان و ظرافت داشتن در کار به بهبود کیفیت خدمات درمانی و زیبایی می انجامد. بهترین دکتر لمینت در زنجان طبق استانداردهای جهانی پیش رفته و از مواد با جنس مرغوب استفاده می کند. توجه به اندازه ها و مقدار مواد مصرفی دندانپزشکی به افزایش استحکام و زیبایی دندان ها کمک می کند.

برخی دیگر از مهارت های فردی بهترین دکتر لمینت در زنجان عبارت اند از اخلاق خوب، ارائه مشاوره، سرعت العمل بالا، کار با مواد و تجهیزات، کنترل استرس و هیجانات خود، دقت عمل و تجربه کافی می باشد.

10 تا از بهترین دکتر لمینت در زنجان را بشناسید!

دکتر نسیم تلخ آبی

دکتر نسیم تلخ آبی

سوابق تحصیلی یکی از عواملی است که در هنگام انتخاب دندانپزشک باید به آن توجه داشت. سرکار خانم نسیم تلخ آبی دارای مدرک دکتری دندانپزشکی می باشد. ایشان عضو انجمن دندانپزشکان اروپا بوده و مهارت بالایی در ارائه خدمات زیبایی دارند. دکتر تلخ آبی از سال 1396 در مطب شخصی خود مشغول به کار شده است. افرادی که به این دندانپزشک حاذق مراجعه کرده اند، درمان قطعی خود را موثر دانسته اند. تعرفه مقرون به صرفه یکی دیگر از ویژگی های بهترین دکتر لمینت در زنجان، سرکار خانم نسیم تلخ آبی است.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • کامپوزیت و کاشت پروتز
 • ایمپلنت های تک واحدی و چند واحدی
 • روکش گذاری و فیشور سیلانت دندان

آدرس: زنجان، خیابان سعدی وسط، نبش مجتمع خاتم الانبیا، ساختمان بهبود، واحد ٤

دکتر آیلین مهدخواه

دکتر آیلین مهدخواه

بهترین دکتر لمینت در زنجان کسی است که با مراجعین خود ارتباط موثری داشته و با کنترل استرس و هیجانات مراحل درمانی را بی کم و کاست پشت سر بگذارد. خانم آیلین مهدخواه با تجربه و تخصص چندین ساله در زمینه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی توانسته رزومه درخشانی را برای خود به ثبت برساند. ایشان در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و با رعایت تمامی پروتکل ها خدمات زیبایی و درمانی به مراجعین ارائه می کند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • جرم گیری
 • بلیچینگ
 • درمان عفونت
 • ارتودنسی و مرتب سازی دندان

آدرس: زنجان، کارگران، تقاطع شهید پرویز دشتی

دکتر مهسا نجفی

دکتر مهسا نجفی

خدمات درمانی و زیبایی دکتر نجفی قابل مقایسه با هیچ کس نیست. ایشان برای ارائه خدمات از روش های مدرن و فناورانه دنیا استفاده می کنند. با نوبت دهی و مشاوره به صورت حضوری و آنلاین مراجعین را در روند درمان یاری رسانده اند. در مطب شخصی دکتر مهسا نجفی زمان بندی، بهداشت، رعایت ادب و احترام به مراجعین حرف اول را می زند. مواد ترمیمی و زیبایی که این دندانپزشک استفاده می کند از باکیفیت ترین هاست.

خدمات:

 • عصب کشی و پر کردن
 • لمینت سرامیکی و پورسلین
 • ترمیم دندان با کامپوزیت
 • نصب پروتزهای دندانی ثابت
 • ارتودنسی و رفع کج شدگی های دندان

آدرس: زنجان، زینبیه شرقی، بین شهید دلجویی و حافظ

دکتر فریبا کریمی

دکتر فریبا کریمی

ایشان بهترین دکتر لمینت در زنجان هستند که پروتکل های بهداشتی و درمانی را رعایت کرده و تخصص زیادی دارند. نوبت دهی به صورت آنلاین سبب شده است مراجعین این مرکز با زمان بندی دقیقی از خدمات استفاده کنند. در این مجموعه از تیم متخصص و باتجربه دعوت به همکاری شده است. کلیه کسانی که در مطب دکتر فریبا کریمی مشغول به کارند با اصول برخورد با بیمار و رعایت احترام آشنایی دارند.

خدمات:

 • پر کردن
 • عصب کشی
 • لمینت و ونیر
 • بلیچینگ و روکش

آدرس: زنجان، خیابان سعدی وسط، ساختمان سهند، واحد 102

دکتر بهاره ناظمی

دکتر بهاره ناظمی

دانشگاه علوم پزشکی تهران از مراکز علمی معتبر در ایران و دنیا می باشد. سرکار خانم ناظمی تحصیلات خود را در این دانشگاه گذرانده و دارای علم و مهارت بسیاری هستند. ایشان در درمان بسیار دقت عمل بالایی داشته و تمام تمرکز خود را وقف مراجعه کننده و مشکلش می کنند. کلیه ابزارها و اینسترومنت ها بعد از هر بار استفاده توسط دندانپزشک استریلیزه شده و برای بیمار بعدی کاملا بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

خدمات:

 • ترمیم و عصب کشی
 • لمینت و کامپوزیت
 • ارتودنسی و ایمپلنت
 • فلوراید تراپی و فیشور سیلانت

آدرس: زنجان، علی اکبر یگانه فر، بین صفی الله واعظی و میدان سیل

دکتر پریسا غفاری

دکتر پریسا غفاری

ایشان یکی از دندانپزشکانی هستند که رزومه درخشانی داشته و اکثر مراجعین از نحوه خدمات دهی مجموعه شان اعلام رضایت کرده اند. خانم دکتر پریسا غفاری با گذراندن دوره های تخصصی لمینت و تحصیل در دانشگاه های مطرح کشور یکی از بهترین دکتر لمینت در زنجان می باشند. تجهیزات و ابزار مورد استفاده این دندانپزشک بر اساس متد روز دنیا تهیه شده است. مطب دکتر غفاری در یکی از موقعیت های خوب زنجان قرار گرفته و دسترسی عموم به این مرکز سهل و آسان است.

خدمات:

 • لمینت
 • ترمیم دندان های آسیب دیده
 • کامپوزیت سرامیکی و رزین
 • ایمپلنت و پروتزهای دندانی
 • کشیدن دندان ها به ویژه دندان عقل

آدرس: زنجان، کارگران، تقاطع شهید پرویز دشتی

دکتر رباب نورمحمدی

دکتر رباب نورمحمدی

داشتن جایگاه علمی برتر برای یک دندانپزشک امتیاز محسوب می شود. سرکار خانم نورمحمدی دوره های تخصصی لیزر، ایمپلنت و لمینت را در دانشگاه آخن آلمان گذرانده است. ایشان مجوز طبابت خود را با شماره 117216 از نظام پزشکی دریافت کرده اند. برخورد مناسب، احترام، شکیبایی در هنگام کار، دقت و توجه به بهداشت از خصوصیات بارز این دکتر از نگاه مراجعین است.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • پروتزهای دندانی
 • لمینت و کامپوزیت
 • جرم گیری و فلوراید تراپی

آدرس: زنجان ، زینبیه شرقی ، ابتدای دلجویی ، ساختمان پزشکان نسیم ، طبقه دوم ، واحد 7

دکتر بهزاد فتحی افکاری

دکتر بهزاد فتحی افکاری

دکتر بهزاد فتحی افکاری یکی از متخصصان و بهترین دکتر لمینت در زنجان می باشند. ایشان دارای مطب پیشرفته و امروزی به طبابت مراجعین خود می پردازند. اکثر کسانی که به این دندانپزشک خبره مراجعه کرده از سرعت العمل و رعایت بهداشت توسط دکتر فتحی افکاری ابراز خرسندی کرده اند. لمینت نیازمند دقت و ظرافت است که جناب آقای بهزاد فتحی افکاری در جریان پروسه اجرای لمینت باحوصله و شکیبایی اجزا را جای گذاری می کنند.

خدمات:

 • ارائه مشاوره
 • ارتودنسی تخصصی
 • کشیدن و ترمیم دندان ها
 • کامپوزی، لمینت و بلیچینگ
 • نصب پروتزهای دندانی متحرک

آدرس: زنجان، زینبیه غربی، جلیل اما

دکتر حسین مجید زاده

دکتر حسین مجید زاده

این دندانپزشک با شماره نظام پزشکی 209637 سال هاست که فعال می باشد. آقای مجیدزاده یکی از بهترین دکتر لمینت در زنجان است که در مطب شخصی خود مراجعین را ویزیت می کند. ایشان با سرعت العمل قابل قبولی که دارند لمینت و کامپوزیت زیباجویان را در کوتاه ترین زمان ممکن بدون دوره نقاهت طولانی انجام می دهند. کوچک ترین ایراد در اجرای لمینت می تواندد در دراز مدت مشکلات مانند پوسیدگی، شکنندگی و تغییر رنگ دندان ها را به وجود بیاورد. بنابراین مراجعه به متخصص اهمیت زیادی دارد.

خدمات:

 • جراحی دندان عقل
 • ترمیم دندان های آسیب دیده
 • درمان ریشه و عفونت لثه
 • اورتودنسی و ایمپلنت

آدرس: چهارراه سعدی کوچه قلعه ساختمان پزشکان البرز طبقه اول واحد 6

سایر خدمات بهترین دکتر لمینت در زنجان

لمینت یکی از انواع اقداماتی است که دندانپزشک زیبایی و ترمیمی انجام می دهد. این فرآیند شاید آن قدر دشوار به نظر نرسد اما قوانین و اصولی دارد که رعایت نکردن آن می تواند به بافت دندان آسیب های جدی برساند. به همین خاطر این روش باید توسط بهترین دکتر لمینت در زنجان انجام گیرد. یک دندانپزشک شاغل در این رشته باید تمام مواد، ابزارها و روش ها را بلد بوده و آن ها را به کار بگیرد. اجرای لمینت دندان در سال های اخیر پیشرفت کرده است. به صورتی که دندانپزشک به شکل دیجیتالی می تواند اندازه، دندان ها، تاج و وضعیت شان را بررسی کرده و به صورت دقیق لمینت آن را بسازد.

کسی که به عنوان بهترین دکتر لمنیت در زنجان مشغول به کار است، تخصص های زیبایی و ترمیمی دیگری هم دارد. کامپوزیت و بلیچینگ از دیگر روش هایی هستند که افراد برای داشتن لبخند زیبا به سراغ شان می روند. یک دندانپزشک حاذق مواد باکیفیت را شناخته و از آن ها برای افزایش کیفیت خدمات خود از آن ها برای زیبایی مراجعین خود بهره می گیرد. این که لمینت چه جنسی داشته و با چه موادی ترکیب شود تا مقاومت و سفیدی قابل قبول را داشته باشد از دیگر تخصصات دندانپزشک زیبایی است.

سایر خدمات بهترین دکتر لمینت در زنجان

مزایا و معایب انجام لمینت

لمینت دندان ها به لحاظ متفاوت دارای مزایا و معایبی هستند. برخی از این مزایا و ایرادات به صورت سطحی و موقت بوده اما برخی دیگر دائمی می باشد. اولین مهم ترین مزیت برای هر زیباجو داشتنم ظاهر زیبایی دندان هایش است. لکه های زرد و قهوه ای روی دندان ها، رنگ نامناسب و شکل نامنظم دندان ها با انجام لمینت برطرف می شود. آثار این مزیت به صورت دائمی و تا مدت های زیادی باقی می ماند.

به دلیل ایجاد یک لایه بر روی دندان ها، مقاومت آن ها افزایش یافته و در برابر خراشیدگی و خوردگی از آن ها محافظت می شود. بهترین دکتر لمینت در زنجان به سادگی می تواند لمینت را نصب کرده و دوره نقاهت طولانی ندارد. همچنین تمیز کردن آسان دندان ها یک مزیت برای زیباجویان به شمار می رود. متاسفانه در لمینت شرایط تعویض و ترمیم وجود ندارد. همچنین ممکن است دندان ها دچار حساسیت شده و پوسیده شوند. افتادن لمینت و عدم تغییر رنگ آن از دیگر معایب است.

کلام آخر

دندانپزشک پیش از تجویز هر روش درمانی یا زیبایی باید معاینات را انجام داده و وضعیت دهان و دندان ها را بررسی کند. یک دندانپزشک حرفه ای از مواد و تجهیزات پیشرفته استفاده می کند. پیش از انتخاب دندانپزشک رزومه او را مطالعه کرده و در صورت نبود مشکلی به وی مراجعه کنید. ما در این مقاله سعی کردیم تعدادی از بهترین دکتر لمینت در زنجان را به شما معرفی کنیم. امیدواریم از مطالب فوق لذت کافی برده باشید. سایت دندانپزشکا مرجع معرفی دندانپزشکان معتبر در کشور می باشد. اگر انتقادات یا پیشنهاداتی دارید برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 14 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا