جراحی فک و صورت

بهترین دکتر پروتز فک در فرشته 【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله قصد داریم برای کسانی که نیاز به تغییر در ساختار فک و چانه خود دارند و یا بخش هایی از صورت آن ها دچار آسیب و ناهنجاری شده است، تعدادی از بهترین دکتر پروتز فک در فرشته را معرفی کنیم. پس در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا هرچه بیش تر با این نوع از جراحی آشنا شده و متخصصین این امر را در یکی از مناطق شمالی تهران بشناسید. فک و چانه از جمله اجزای سازنده چهره هستند که نقش بسزایی در تنفس، بلع و جویدن، صحبت کردن و بیش از هر چیزی زیبایی دارند. ممکن است چانه و فک افرادی به طور مادرزادی کوچک و یا رو به عقب باشد، در این صورت قراردادن پروتز فک می تواند این عدم تناسب را بهبود بخشد.

پروتز فک چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که سایز و ابعاد چانه شان با دیگر اجزای صورت شان تناسب ندارد، به دنبال روشی برای رفع این نقص هستند. بهترین دکتر پروتز فک در فرشته غالبا به متقاضیان این نوع از خدمات زیبایی، کاشت پروتز را پیشنهاد می دهند. کسانی که چانه و فک شان زاویه خوبی ندارد و رو به عقب بوده و کوچک است می توانند با قراردان ایمپلنت با ایجاد یک برش در استخوان فک سایز و اندازه دلخواه را به صورت خود بدهند. البته در حال حاضر روش دیگری مثل تزریق ژل نیز وجود دارد که موقتی بوده و نیاز به ترمیم خواهد داشت و قطعا کیفیت کاشت پروتز را نخواهد داشت.

کسانی که چانه بزرگی دارند، نیازی به کاشت پروتز ندارند و این افراد باید به کمک بهترین جراح فک و صورت در فرشته برای کوچک کردن آن اقدام کنند. البته این عمل جراحی در صورت تشخیص پزشک و کاندید بودن فرد قابل انجام است.

به طور کلی انجام پروتز فکی برای افراد زیر می تواند مناسب باشد:

 • کسانی که چانه شان به عقب متمایل باشد.
 • افرادی که چانه ای به شکل تیز یا مربعی داشته باشند.
 • کسانی که بینی بزرگ و برجسته ای داشته باشند.
 • دارای غبغب باشند.

پروتز فک چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

مقایسه سه روش پروتز فک، تزریق فیلر و گرافت چربی

پروتز چانه، فیلر و گرافت چربی روش‌ های متفاوتی برای بهبود شکل و حجم چانه هستند که بنابر میزان بودجه زیباجو، وضعیت چانه و فک او و نظر پزشک انجام می گیرند.

پروتز فک: در این روش، از مصنوعات برای افزایش حجم و تغییر شکل چانه استفاده می‌ شود. این مصنوعات معمولا از موادی مانند سیلیکون ساخته شده‌ اند و به صورت جراحی در محل مورد نظر قرار می‌گیرند و بهترین دکتر پروتز فک در تهران می تواند برای این نوع جراحی مناسب باشد.

تزریق فیلر: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک تشکیل شده‌اند و به صورت تزریقی در چانه قرار می‌ گیرند. این روش به صورت غیرجراحی انجام می‌ شود و تاثیر زمانی کوتاه‌ تری نسبت به پروتز چانه دارد.

گرافت چربی: در این روش، چربی از مناطق دیگر بدن مانند شکم یا ران جمع آوری شده و به صورت تزریقی در چانه قرار می‌ گیرد. این روش نیز به صورت غیرجراحی انجام می‌شود و مزایایی از جمله استفاده از مواد طبیعی برای افزایش حجم چانه دارد.

هر یک از این روش‌ها دارای مزایا و معایب خود هستند و بسته به شرایط شما و توصیه پزشک، یکی از آن‌ ها در کلینیک دندانپزشکی یا زیبایی تعیین می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر پروتز فک در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح دکتر تخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⭐ تجهیزات از تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
❤️ برخورد با بیمار رفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
📝  مهارت و تجربه سابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

5 تا از بهترین دکتر پروتز فک در فرشته را بشناسید!

دکتر روزبه کحالی

دکتر روزبه کحالی

دکتر روزبه کحالی فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی در سال 1385 از دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران و فارغ التحصیل رشته تخصصی جراحی دهان، فک و صورت در سال 1394 از دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی در تهران است. وی در حال حاضر دارای بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت بوده و کاشت پروتز فک برای ایشان جزو مهارت هایی است که تسلط بسیاری روی آن دارد. بر این اساس دکتر کحالی یکی از بهترین دکتر پروتز فک در فرشته محسوب می شود.

خدمات:

 •  جراحی ایمپلنت
 • جراحی سینوس
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی فک و کاشت پروتز

آدرس: فرشته، خیابان افریقا ، نرسیده به چهارراه ظفر ، کوچه بنیسی ( فرزان غربی )، پلاک 92 ، پلاک 41، طبقه 4، واحد 13

دکتر فهیمه اخلاقی

دکتر فهیمه اخلاقی

خانم دکتر فهیمه اخلاقی، متخصص جراحی دهان، فک و صورت با شماره نظام پزشکی 17954 می باشد. ایشان خدماتی هم چون جراحی دندان عقل، ایمپلنت و کاشت دندان، جراحی فک و اصلاح ناهنجاری های دو فک، قرار دادن پروتز در چانه و فک و بسیاری از اقدامات درمانی و زیبایی را به بهترین شکل ممکن به مراجعین و زباجویان خود ارائه می دهند. کلینیک ایشان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 الی 19 و در روزهای یکشنبه از 9 صبح پذیرای مراجعین می باشد.  لازم به ذکر است دکتر اخلاقی یکی از بهترین دکتر پروتز فک در فرشته می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • پروتز فک
 • جراحی دندان های عقل و نهفته
 • درمان توده ها، کیست ها و عارضه های موجود در لثه و فک

آدرس: فرشته، ولنجک، خیابان یمن، خیابان شهید اعرابی،  جنب دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتی، بیمارستان آیت اله طالقانی

دکتر رضا جودی

دکتر رضا جودی

دکتر رضا جودی، یکی دیگر از بهترین دکتر پروتز فک در فرشته، جراح متخصص زیبایی صورت و بینی و عضو انجمن زیبایی آمریکا می باشد. ایشان تا کنون بیش از 10 مقاله ISI و PubMed را به چاپ رسانده است.  دکتر جودی بنیان گذار متدهای جدید درمانی فک و صورت بوده و همچنین برگزیده استعدادهای درخشان وزارت بهداشت می باشد. از دیگر افتخارات جناب آقای دکتر جودی، فعالیت به عنوان همکار پژوهشی دانشگاه Hacettepe ترکیه است.

خدمات:

 • جراحی بینی و رینوپلاستی
 • جراحی زیبایی فک
 •  پروتزفک
 •  تزریق ژل

آدرس: فرشته، محله زعفرانیه، ولی‌ الله فلاحی، سه راه آصف، ابتدای خیابان سیمین، برج امین

دکتر بیژن فریدنیا

دکتر بیژن فریدنیا

جناب آقای دکتر بیژن فریدنیا، متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی، یکی از بهترین دکتر پروتز فک در فرشته می باشد. ایشان با شماره نظام پزشکی 89257 به صورت رسمی و با اخذ تمامی مجوزهای لازم اقدام به جراحی های زیبایی می نماید. ایشان علاوه بر جراحی های مربوط به صورت و فک، عمل هایی هم چون ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن را نیز انجام می دهد.

خدمات:

 • پروتز و تزریق فیلر در چانه و فک
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی بینی
 • تزریق ژل

آدرس: فرشته، ولنجک، خیابان 13، پلاک 33

دکتر روزبه پهلوان

دکتر روزبه پهلوان

دکتر روزبه پهلوان، یکی از دندانپزشکان و متخصصان خبره و حرفه ای در تهران است که تا به امروز جراحی ها و درمان های موفق بسیاری را به انجام رسانده است. وی با کد نظام پزشکی 112269 عضو خانواده پزشکان است. دکتر پهلوان یکی از بهترین دکتر پروتز فک در فرشته می باشد. پروتز فک در صورت معاینه و تشخیص توسط دکتر پهلوان و در صورت نیاز به متقاضیان پیشنهاد می شود.

خدمات:

 • درمان و جراحی ضایعات فک و صورت
 • درمان بیماری ها و توده های موجود در لثه و فک
 • پروتز فک
 • ایمپلنت

آدرس: فرشته، خیابان مقدس اردبیلی، بین شادیانه و پسیان، پلاک 48، واحد 1 شمالی

اقدامات لازم قبل از جراحی پروتز فک

برای این که هر نوع عملی چه از نوعی زیبایی و چه درمانی بهترین نتیجه را داشته باشد، باید پیش از اقدام نکاتی مورد توجه قرار گیرد. برای پروتز فک و چانه نیز، بهترین دکتر پروتز فک در فرشته توصیه هایی را برای زیباجویان و بیماران خود دارد که عبارتند از:

 • داشتن جلسه مشاوره با پزشک مورد نظر و توجه به صحبت های او
 • انجام تمامی آزمایشات و اطمینان از سطح ایمنی بدن و سلامت آن
 • مطلع نمودن پزشک خود از سابقه بیماری و داروهای مصرفی
 • عدم استعمال دخانیات قبل از جراحی و مدت ها بعد از آن
 • استفاده از مواد مغذی و ویتامین ها در برنامه روزانه
 • انجام آزمایشات مورد نیاز و تجویز شده توسط پزشک

اقدامات لازم قبل از جراحی پروتز فک

نوع برش جراحی پروتز فک

برای این که بهترین دکتر پروتز فک در فرشته بتواند قطعه سیلیکونی را در چانه و فک جای گذاری نماید، باید برشی برای راه ورود ایجاد کند. در مجموع دو نوع برش برای انجام این جراحی امکان پذیر است که عبارتند از:

برش عمودی بیرونی: در این روش در زیر چانه فرد درست در قسمت چین خوردگی زیر چانه توسطپزشک ایجاد می شود. در این صورت قرار دادن پروتز در فک راحت می شود و بهترین دکتر پروتز فک در فرشته می تواند این کار را با دقت بیش تری انجام دهد. بعد از پایان جراحی با این روش، بخش برش خورده قابل مشاهده می شود. اما با توصیه های پزشک معالج و با گذر زمان قابل رفع خواهد بود.

ایجاد برش در داخل دهان: این روش نسبت به نوع قبلی برای پزشک دشوارتر است و دسترسی پزشک محدودتر می شود. همچنین امکان بروز عفونت در این نوع نیز وجود دارد. اما مزیتی که نسبت به روش قبلی دارد، مخفی بودن محل برش استکه در لب پایین و بخش متصل به لثه ایجاد می شود.

کلام آخر

ما در این مقاله در مورد پروتز فک و چگونگی انجام آن صحبت کردیم. پروتز فک روشی مناسب برای کسانی است که ابعاد فک و چانه شان با فرم صورت و اجزای دیگر متناسب نیست. همچنین 5 تا از بهترین دکتر پروتز فک در فرشته را نیز به شما معرفی نمودیم. از همراهی تان سپاس گزاریم. با به اشتراک گذاشتن نظرات تان در سایت دندانپزشکا، ما را در ارائه هرچه بهتر مطالب یاری کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا