کلینیک دندانپزشکی

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین❤️【سال1403】⚡️

کلینیک های دندانپزشکی دربردارنده کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی هستند. نکات مثبت مراجعه به کلینیک دندانپزشکی آن قدر زیاد است که هنگام مقایسه مطب ها و درمانگاه های دندانپزشکی اولویت را مشخص می کند. همه افراد برای یافتن یک کلینیک دندانپزشکی خوب باید لیستی از پارامترهای مهم را در اختیار داشته باشند. مهم ترین ملاک، خصوصیات بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین است. تجهیزات، پرسنل، فضای درمانگاه، خدمات و کیفیت از جمله عوامل مهم در انتخاب مجموعه درمانی مناسب می باشد.

نکات مثبت مراجعه به کلینیک دندانپزشکی

 • محیط بهداشتی

یک کلینیک دندانپزشکی خوب موظف است که محیط امن درمانی را برای بیماران خود فراهم آورد. به این منظور باید با سیستم های نوین ضدعفونی کننده و استریلیزه مکان و تجهیزات درمانگاه مجهز شده باشد.

 • موقعیت مکانی

موقعیت مکانی بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین به لحاظ دسترسی به انواع وسایل نقلیه شخصی و عمومی اهمیت دارد. همچنین باید در اطراف مطب یا درمانگاه سایر امکانات رفاهی برای مراجعین وجود داشته باشد.

 • خدمات گوناگون

برای پاسخگویی به نیازهای بیماران یک کلینیک خوب باید دربردارنده کلیه خدمات دندانپزشکی باشد. بنابراین داشتن خدمات عمومی و تخصصی برای درمانگاه ها یک مسئله مهم است. تنوع خدمات مجموعه را متخصص تر جلوه داده و رفاه مراجعین را در پی دارد.

 • پرسنل متخصص

زمانی یکه مجموعه درمانی موفق دیده می شود که دارای پرسنل خوب باشد. ویژگی های پرسنل خوب از نکات مثبت مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران است. اخلاق و برخورد مناسب با بیمار، متخصص بودن در حوزه خود، آشنایی با انواع تجهیزات، شناخت بیماری ها و راه درمانی آن خصوصیات مربوط به کادر درمان یک درمانگاه است.

 • امکانات خاص و مدرن

برخی از دستگاه ها یا سیستم های دندانپزشکی تنها در برخی از کلینیک ها یافت می شود. خدمات دندانپزشکی برای افرادی با ناتوانی جسمی نیازمند امکانات ویژه ای است. بنابراین یک مطب یا کلینیک دندانپزشکی معتبر باید برای هر کدام از بیماران خود با ویژگی های متنوع امکانات خاص داشته باشد.

 • نظم و سازماندهی امور

رعایت نظم و ترتیب در کارها نشانه احترام به مراجعه کنندگان است. سازماندهی در نوبت دهی، خدمات مشاوره، معاینه و ویزیت، درمان و آموزش نکات مراقبتی یک مهم در اداراه مجموعه های دندانپزشکی است. کارها باید در وقت و زمان مشخص خود پیگیری و اجرا شوند.

نکات مثبت مراجعه به کلینیک دندانپزشکی

چکاپ توسط بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین

افراد برای این که از وضعیت سلامت دهان و دندان های خود مطلع شوند، باید دو نوبت در سال به کلینیک ها یا مطب های دندانپزشکی مراجعه کنند. کلینیک های دندانپزشکی در چکاپ های ماهیانه در اولویت قرار دارند. زیرا در صورت بروز مشکلی بیمار می تواند به متخصص یا لاین دیگری رجوع کند. کلینیک های دندانپزشکی در بخش های مختلف دندانپزشکی فعال بوده و قابلیت درمان اغلب بیماری ها و مشکلات وجود دارد.

در چکاپ های ماهیانه در صورت داشتن علائم خاصی فرد وضعیت خود را توصیف می کند. با توجه به گفته های بیمار دندانپزشک نتیجه گیری کرده و بدون استفاده از دستگاه یا تجهیزات خاصی،  به شکل چشمی معاینه را انجام می دهد. با مشاهده علائم احتمالات خود را به بیمار انتقال می دهد. سپس با کمک از سیستم ها یا دستگاه های عکس برداری از تشخیص خود اطمینان می یابد. با تصاویر رادیوگرافی بررسی دقیق تر حاصل می شود.

دندانپزشک فعال در بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین، باتوجه به وضعیت بیمار روش های درمانی را ارائه می کند. گاهی علائم بیمار به علت عدم رعایت بهداشت مناسب دهان است که با ارائه نکات مراقبتی توسط دندانپزشک قابل درمان است. مشاوره دندانپزشکی به بیماران آن ها را در مسیر درست درمان قرار می دهد.

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی دی

کلینیک دندانپزشکی دی

این کلینیک ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشد. درمانگاه دی دارای متخصص دندانپزشکی اطفال بوده که در کم ترین زمان ممکن دندان های آسیب دیده کودک را ترمیم و اصلاح می کند. افرادی که در این مجموعه درمانی مشغول به کار هستند همگی در کار خود خبره و توانمند می باشند. رعایت پروتکل های بهداشتی از موازین مهم کلینیک دندانپزشکی دی می باشد.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • ترمیم دندان کودک
 • طراحی و اصلاح طرح لبخند

آدرس: قزوین، خیابان خیام، ابتدای بن بست معراج

کلینیک دندانپزشکی شفا

کلینیک دندانپزشکی شفا

افرادی که به این درمانگاه مراجعه کرده اند از شیوه درمان دندانپزشکان و متخصصان ابراز خرسندی داشته اند. درمانگاه شفا با به روزترین تجهیزات و امکانات جزو بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین به شمار می رود. برای مراجعه کنندگان کلیه خدمات رفاهی وجود داشته و اغلب امور دندانپزشکی بدون درد یا با استفاده از بی حسی های موضعی صورت می گیرد.

خدمات:

 • پرکردگی دندان
 • عصب کشی و درمان ریشه
 • کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ

آدرس: قزوین، خیابان خیام جنوبی، چهارراه شهرداری، ساختمان 206

کلینیک دندانپزشکی پرتو

کلینیک دندانپزشکی پرتو

این مجموعه سال ها است که تاسیس شده و دندانپزشکان مطرح در استان قزوین پرسنل درمان آن را تشکیل می دهند. رعایت نظم و انضباط در امور از ویژگی های بارز کلینیک دندانپزشکی پرتو است که از معطلی بیماران جلوگیری می کند. افرادی که در این درمانگاه مشغول به کار هستند همگی تحصیلات مرتبط با فعالیت خود را داشته و آموزش دیده هستند. اساس کار کلینیک دندانپزشکی پرتو علم و تجربه می باشد.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ترمیم با آمالگام
 • باندینگ و ارتودنسی
 • لمینت و فلورایدتراپی
 • روکش و جرم گیری دندان

آدرس: قزوین، خیابان خیام، خیابان نسترن

کلینیک دندانپزشکی کیان

کلینیک دندانپزشکی کیان

دندانپزشکی کیان دارای سیستم نوبت دهی آنلاین بوده و به صورت تلفنی دارای خدمات مشاوره هستند. کسانی که در این کلینیک مشغول به کار هستند دارای سوابق تحصیلی و اشتغال خوبی بوده و با بیمار همکاری مفیدی دارند. کلینیک دندانپزشکی کیان در تلاش برای ارتقای کیفیت با حفظ گوناگونی خدمات است. بیش از 80 درصد مراجعین از نتیجه درمان خود ابراز خرسندی کرده اند.

خدمات:

 • دندانپزشکی اطفال
 • جراحی لثه و ارتودنسی
 • درمان ریشه و پرکردن
 • کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ

آدرس: قزوین، منطقه 2، خیام شمالی، بن بست حکمت

کلینیک دندانپزشکی نیکان

کلینیک دندانپزشکی نیکان

دندانپزشکی نیکان موقعیت مکانی مناسبی داشته و دسترسی با آن با کلیه وسایل نقلیه امکان پذیر می باشد. رعایت نظافت و استریلیزه کردن مداوم تجهیزات و دستگاه ها در این مجموعه از اهمیت خوبی برخوردار است. دندانپزشکان مشغول به کار در درمانگاه نیکان مسئولیت پذیر و متعهد بوده و به دنبال جلب رضایت مراجعه کنندگان می باشند. جراحی های دندان و اقدامات درمانی دشوار در این مرکز سبب لقب گرفتن بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین شده است.

خدمات:

 • درمان عفونت
 • درمان پوسیدگی با ریشه درمانی
 • جراحی لثه و کاشت پروتزهای دندانی

آدرس: قزوین، بلوار آیت اله مدرس، خیابان بوعلی سینا

کلینیک دندانپزشکی نیایش

کلینیک دندانپزشکی نیایش

فعالیت ها و خدمات درمانگاه نیایش به صورت شبانه روزی می باشد. این مجموعه بیش از 10 سال سابقه کار داشته و در همین مدت توانسته حسن کار خود را به مراجعین اثبات کند. در کلینیک نیایش امکانات عکس برداری مهیا بوده و صفر تا صد درمان به شکل تخصصی انجام می شود. کارکنان این درمانگاه روش های درمانی جدید را به کار گرفته و بالاترین بازدهی درمان را مشاهده می نمایند. سابقه بالای دندانپزشکان کلینیک نیایش زبانزد مراجعین است.

خدمات:

 • درمان تخصصی ریشه دندان
 • ایمپلنت، ارتودنسی و جراحی های لثه
 • دندانپزشکی کودک با بی حسی های موضعی

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، بالاتر از بانک صادرات، رو به روی پارکینگ فردوسی

کلینیک دندانپزشکی المهدی

کلینیک دندانپزشکی المهدی

این درمانگاه از مدرن ترین و بهترین کلنیک دندانپزشکی در قزوین است که به بیماران خود توجه بسیاری دارد. برای دیزاین فضای کلینیک از وانشناسان خبره کمک گرفته شده تا بیماران در زمان انتظار در محیط آرامش بخشی قرار داشته و استرس از آن ها دور شود. برای تکمیل کادر درمان کلینیک دندانپزشکی المهدی از افراد خوش برخورد، صبور، کاردان، متخصص و مجرب دعوت شده است.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • کامپوزیت
 • ترمیم دندان
 • جراحی لثه
 • ارتودنسی

آدرس: قزوین، میدان آزادی، خیابان نادری، جنب بانک سینا

کلینیک دندانپزشکی ملاصدرا

کلینیک دندانپزشکی ملاصدرا

این مجموعه با شعار دندانپزشکی به سبک نوین در درمان بیماری ها و ارائه خدمات زیبایی فعال هستند. کلینیک دندانپزشکی ملاصدرا از بروزترین دستگاه های تصویربرداری بهره گرفته و در تشخیص و تحلیل مشکلات بیماران تبحر دارند. تعرفه خدمات دندانپزشکی با توجه به کیفیت و امکاناتی که در اختیار بیمار قرار می گیرد مقرون به صرفه است. مدیریت این مجموعه در رعایت زمان بندی و برنامه ریزی تاکید داشته و امور مجموعه با نظم و ترتیب پیش می رود.

خدمات:

 • دندانپزشکی کودک
 • ارتودنسی و جراحی
 • درمان پوسیدگی دندان
 • کاشت ایمپلنت و اوردنچر
 • لمینت، روکش، کامپوزیت و فیشورسیلانت

آدرس: قزوین، بلوار ملاصدرا

کلینیک دندانپزشکی سهروردی

کلینیک دندانپزشکی سهروردی

یکی از معیارهای مراجعین دندانپزشکی ها، کیفیت خدمات است. مجموعه درمانی سهروردی با استفاده از مواد نانو و مرغوب و به کارگیری تجهیزات پیشرفته از بهترین کلینیک دندانپزشکی قزوین است. دندانپزشکان مجرب در این مرکز گرد هم آمده تا خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی را به شکل موثر و با هزینه کم تری به بیماران ارائه دهند. این مجموعه شبانه روزی بوده و در 24 ساعت در حال فعالیت می باشد.

خدمات:

 • جراحی فک، درمان لثه و ایمپلنت
 • ارتودنسی و درمان ناهنجاری های دندان
 • کشیدگی، عصب کشی و ترمیم دندان ها

آدرس: قزوین، شهر الوند، بلوار سهروردی، رو به روی دانشگاه کار، ابتدای کوچه احسان 6

طراحی بخش های فضای یک کلینیک دندانپزشکی

در علم روانشناسی برای کاهش اضطراب و ترس فرد در یک محیط اقدامات متفاوتی انجام می دهند. یکی از این اقدامات طراحی منحصر به فرد و موثر می باشد. کلینیک های دندانپزشکی از جمله مراکز درمانی هستند که همواره به علل مختلف موجی از استرس و اضطراب به بیماران اعمال می کنند. با استفاده از نکات روانشناسی می توان طراحی را به شکلی اجرا نمود که فضای ایمن و آرامش بخش درمانی برای بیمار به وجود آید.

طراحی برخی از بخش ها برای کلینیک های دندانپزشکی مهم و کلیدی بوده و وجود آن ها لازم است. بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین باید دارای سالن انتظار باشد تا بیمار به انتظار نشسته تا زمان درمان فرا رسد. در این بخش باید کلیه امکانات رفاهی و یک بخش پذیرش برای مجموعه در نظرگرفته شود. کلینیک های دندانپزشکی یا مطب ها باید دارای سرویس بهداشتی مجهز و تمیز باشد.

اتاق مدیریت، اتاق استراحت پرسنل، اتاق کنفراس برای جلسات دندانپزشکان و اتاق درمان از دیگر بخش هایی است که در طراحی کلینیک دندانپزشکی باید به آن توجه شود. اتاق درمان باید به شکلی باشد که حریم خصوصی بیمار در آن حفظ شده و کلیه تجهیزات بهداشتی و استریلیزه در اختیار دندانپزشک قرار داشته باشد. سایر بخش ها مربوط به کارکنان کلینیک است که به صلاحدید مدیریت دیزاین می شود.

طراحی بخش های فضای یک کلینیک دندانپزشکی

تجهیزات بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین

عوامل بسیار زیادی دست به دست هم داده تا درمان میسر شود. زمانی که تجهیزات و موادی که در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، طول درمان بیش تر شده و بیمار درد بیش تری را متحمل می شود. در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات پیشرفته دندانپزشکی کار پزشک را ساده تر کرده و احتمال این که درمان موفقیت آمیز باشد را افزایش می دهد. مراجعه کنندگان در هنگام انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین به امکانات دراختیار برای بیمار توجه زیادی دارند.

کلینیک های دندانپزشکی که از امکانات تصویربرداری استفاده می کنند به صورت دقیق تری مشکلات مراجعین را تشخیص داده و نسبت به درمان آن اقدام می نمایند. استفاده از ابزار دندانپزشکی دقیق می تواند خطای پزشک را به حداقل برساند. گاهی اوقات عدم استفاده درست از ابزارها می تواند خود دردسرساز شود. لازم به ذکر است که هر بیماری و مشکلی به وسایل و امکانات خاص درمانی احتیاج دارد. بنابراین یک کلینیک خوب باید امکانات و تجهیزات مکفی داشته باشد.

کلام آخر

در هنگام انتخاب کلینیک های دندانپزشکی باید به کیفیت خدمات توجه ویژه ای داشت. ارتباط مستقیمی بین کیفیت خدمات و تعرفه آن وجود دارد. البته تعرفه مناسب و پایین هم نشان دهنده بی کیفیتی خدمات نیست. در کلینیک های دندانپزشکی خدمات زیبایی و ترمیمی دندان برای هر سن و جنسی ارائه می شود. یکی از دلایل محبوبیت کلینیک های دندانپزشکی همین تنوع خدمات و یکپارچه بودن آن است. دندانپزشکا در این مقاله سعی کرد تعدادی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در قزوین را معرفی کرده و ویژگی های هر کدام را مورد بررسی قرار دهد. امیدواریم این مطالب مثمرثمر واقع شده باشد. با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ما را در بهتر شدن همراهی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا