دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان【سال1403】💎+ لیست 10 تایی

در این مقاله تصمیم ما بر این است که بتوانیم تعدادی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان را به شما معرفی نماییم. خدمات زیبایی دهان و دندان بخش گسترده ای از خدمات دندانپزشکی را به خود اختصاص داده است. خدمات زیبایی مانند کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی که برای اصلاح طرح لبخند است، ایمپلنت دندان که برای جبران دندان از دست رفته است و بلیچینگ که در راستای بهبود رنگ دندان ها همگی توسط دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی قابل اجراست و طرفداران بسیاری نیز دارد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با این خدمات آشنا شوید و دندانپزشکان متخصص در این زمینه را نیز بشناسید.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان کیست؟

خدمات زیبایی دهان و دندان امروزه رواج بسیاری یافته است و طرفداران بسیاری را نیز به خود جلب نموده است. متعاقبا دندانپزشکان نیز برای پاسخگویی به این درخواست افراد سعی در ارتقای سطح علمی و مهارتی خود می‌ نمایند تا بتوانند راه حلی برای رفع عیوب و اصلاح طرح لبخند افراد بیابند. این اصلاحات با هدف وارد آوردن کم ترین آسیب به دندان‌ ها و بافت لثه و در عین حال رفع ایرادات صورت می‌ گیرد.

در حال حاضر یکی از شاخه‌ های دندانپزشکی که بخش گسترده‌ ای را نیز در برگرفته است، خدمات زیبایی و ترمیمی است که مسئول پوشاندن ایرادات و بهبود ظاهری افراد است. خدماتی از جمله کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی، بلیچینگ، ارتودنسی و انواع آن، جایگزینی دندان‌ های از دست رفته با ایمپلنت و بسیار خدمات دیگر در این حوزه قرار می‌ گیرد.

با انجام این اقدامات علاوه بر بهبود وضعیت ظاهری، افراد مشکلاتی را که پیش از این در جویدن غذا و بلع و همچنین تداخل فک‌ ها داشته‌ اند بهبود می دهند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان دوره ای را به عنوان دندانپزشکی عمومی در دانشگاه طی می‌ کنند. اغلب دندانپزشکان برای این که بتوانند بهترین خدمات را در این حوزه ارائه دهند و از نظر سطح علمی و دانشی ارتقا یابند، دوره تخصص را نیز در این حوزه می‌ گذرانند.

خدمات زیبایی و ترمیمی نیاز به مهارت دستی و تجربه بالایی دارد و این مهارت تنها با انجام خدمات بسیار و کسب تجربه و همچنین شرکت در دوره‌ ها و سمینارها به دست می‌ آید. دوره دندانپزشکی عمومی 6 سال است و دوره تخصص 3 سال و با این احتساب دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی حداقل 9 سال را برای دوره تحصیل در این حوزه می‌ گذرانند.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان کیست؟

انواع خدمات زیبایی و ترمیمی دهان و دندان

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان، بعد از گذراندن دوره تحصیلات عمومی و تخصصی خود می‌ تواند با کسب شماره پروانه طبابت کار خود را به صورت حرفه‌ ای و با مجوز آغاز کند. باید دقت داشته باشید که اقداماتی همچون کامپوزیت و بلیچینگ را به دست دندانپزشکان بی تجربه و یا دندان سازان تجربی نسپارید، چرا که امکان آسیب رسیدن به مینای دندان و بافت لثه وجود دارد. دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی خدمات مختلفی را در کلینیک دندانپزشکی هر منطقه ارائه می‌ دهند که در ادامه ما برخی از آن ها را معرفی نموده و توضیح خواهیم داد:

کامپوزیت دندان

کامپوزیت ونیر برای اصلاح طرح لبخند می‌ باشد که افرادی که دندان‌ های بدرنگ و یا نامیزانی دارند با ایجاد پوششی بر روی آن ها سعی می‌ کنند خط لبخند خود را یک دست و زیبا نمایند. در این روش دندانپزشک با استفاده از موادی با کیفیت لایه‌ ای نرم از مواد همرنگ دندان را بر روی آن ها قرار داده و با ابزار آلات مخصوص فرم می‌ دهد. بعد از سفت شدن مواد، دندانی شبیه به دندان طبیعی ولی زیباتر به وجود می‌ آید. یک کامپوزیت ایده‌ آل و زیبا به مهارت دندانپزشک بستگی دارد.

لمینت دندان

لمینت نیز روشی مثل کامپوزیت می‌ باشد که با هدف بهبود اصلاح طرح‌ های لبخند انجام می‌ شود. در این روش پوسته نازک و شفافی که بسیار شباهت به دندان طبیعی دارد بر روی دندان‌ها قرار می‌ گیرد. مزیتی که لمینت نسبت به کامپوزیت دارد، این است که انعکاس نور و شفافیت بیش تری دارد و از این رو شباهت بسیاری به دندان طبیعی خواهد داشت و ظرافت آن نسبت به کامپوزیت بسیار بیش تر خواهد بود.

ایمپلنت دندان

جای خالی دندان از دست رفته باعث تحلیل رفتن استخوان‌ های فک و لثه و اخلال در نحوه گفتار، تنفس و جویدن غذا و بلع و همچنین ظاهر نامناسب می‌ گردد. روش مطمئنی که برای این کار وجود دارد، کاشت دندان به روش ایمپلنت با استفاده از پیچ مخصوصی به عنوان پایه و روکش می باشد.

ترمیم دندان‌

از دیگر خدماتی که بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان ارائه می‌ دهد، ترمیم دندان‌ های شکسته، پوسیده و آسیب دیده است. در این روش با استفاده از موادی همرنگ مثل کامپوزیت و یا مواد محکم‌ تری مثل آمالگام که رنگ تیره‌ تری دارند دندان‌ ها ترمیم می‌ شوند.

بلیچینگ

آن دسته از افرادی که دندان‌ هایی مرتب دارند ولی رنگ آن کدر و یا لکه دار است با بلیچینگ می‌ توانند دندان های شان را سفید و شفاف نمایند. بلیچینگ یکی از خدمات رایج دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی می‌ باشد.

ارتودنسی

ممکن است دندان‌ ها به دلایل مختلفی از هم فاصله داشته باشند و یا در فشردگی هم قرار بگیرند. این وضعیت باعث پوسیدگی زودتر دندان‌ ها و مشکلات ظاهری می‌ گردد. ارتودنسی راه حلی است که برای رفع این ایرادات به کار گرفته می‌ شود و بهترین دکتر ارتودنسی در ستارخان در این زمینه متخصص است.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان را بشناسید!

دکتر علیرضا شیرزاده

دکتر علیرضا شیرزاده

آقای دکتر علیرضا شیرزاده یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان است. وی با 25 سال سابقه درخشان در زمینه طبابت و زیبایی، تجربه خوبی در زمینه انواع خدمات به دست آورده است و به یکی از دندانپزشکان خوش نام و برجسته مبدل شده است. دکتر شیرزاده دکترای حرفه ای دندانپزشکی داشته و دارای شماره نظام پزشکی 71659 می باشد.

خدمات:

 • کامپوزیت ونیر
 • لمینت سرامیکی
 • بلیچینگ و بروساژ
 • عصب کشی و ترمیم حفره های دندانی

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان باقرخان، پلاک 116، ساختمات بانو ایران، طبقه چهارم

دکتر منصوره میرزاده

دکتر منصوره میرزاده

خانم دکتر منصوره میرزاده، متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی و دارای شماره نظام پزشکی 21563 از دندانپزشکان حرفه ای و با تجربه ای است که در حوزه ارائه انواع خدمات دندانپزشکی برای ترمیم و زیبایی و درمان برخی بیماری ها مشغول به فعالیت است. با توجه به رضایت بیماران از ایشان و خوش نامی شان، دکتر میرزاده به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان به شمار می رود.

خدمات:

 • پر کردن و روکش دندان
 • کامپوزیت ونیر
 • جرم گیری
 • بریج دندان
 • لمینت سرامیکی

آدرس: تهران، ستارخان، دریان نو، پلاک 29

دکتر سمیه رنجبران

دکتر سمیه رنجبران

خانم دکتر سمیه رنجبران یکی دیگر از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان می باشد. ایشان با استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و تجهیزاتی منطبق با متد روز به ارائه انواع خدمات دندانپزشکی که مورد رضایت بیماران باشد می پردازد. شماره نظام پزشکی دکتر رنجبران 150297 می باشد.

خدمات:

 • عصب کشی دندان و ترمیم
 • درمان ریشه
 • کشیدن دندان و جراحی دندان عقل
 • کامپوزیت ونیر و لمینت

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان حبیب الهی، جنب قنادی شایلی، پلاک 404

دکتر محمدرضا امین هنجنی

دکتر محمدرضا امین هنجنی

در صورتی که هنوز دندانپزشک مورد نظر خود را برای انجام خدمات زیبایی نیافته اید، ما به شما دکتر محمدرضا امین هنجنی را پیشنهاد می کنیم. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان هستند. شماره پروانه طبابت ایشان 95019 می باشد. دکتر هنجنی تحربه و مهارت بالایی در استفاده از انواع تجهیزات دندانپزشکی و ارائه خدمات لازم دارند و از این رو می توان به نحوه عملکرد ایشان اعتماد کرد.

خدمات:

 • لمینت و کامپوزیت
 • بروساژ
 • پر کردن و ترمیم دندان
 • روکش و کامپوزیت

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان نیرو، کوچه دوم، پلاک 1

مزایا و معایب انجام خدمات زیبایی

با وجود این که خدمات زیبایی دهان و دندان امروزه رواج بسیاری داشته است و بسیاری از مراجعات مربوط به کلینیک‌ های دندانپزشکی مربوط به دریافت این گونه خدمات است، اما باز هم ما بهتر دانستیم که در مورد مزایا و معایب انجام این نوع خدمات صحبت کنیم. به طور کلی هر اقدامی باید آگاهانه صورت گیرد تا با توجه به شرایط سلامتی و وضعیت موجود تصمیم گرفته شود. مزیت‌ هایی که انجام خدمات زیبایی و ترمیمی دندان دارند، البته به شرطی که توسط متخصصینی همچون بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان انجام شود شامل موارد زیر می‌ شود:

 • ایجاد تغییرات ظاهری و بهبود آن و رفع ایرادات و عیوب که منجر به افزایش اعتماد به نفس برای فرد می‌ شود.
 • اصلاح شدن وضعیت تراکم دندان‌ ها و هم تراز شدن آن ها با یکدیگر و روی هم قرار گرفتن فک‌ ها به طور استاندارد
 • از بین رفتن عوارض جانبی که برخی از بیماری‌ ها همچون پوسیدگی و التهابات لثه به همراه دارد.
 • بهبود وضعیت خوردن و آشامیدن و افزایش سطح کیفیت زندگی برای افراد
 • اصلاح گفتار و تنفس برای کسانی که دندان‌ های شان کج بوده و یا از دست رفته است.

همان طور که مزایای انجام خدمات زیبایی و ترمیمی را گفتیم، لازم است که به معایب آن نیز اشاره نماییم. معایب انجام این گونه خدمات عبارتند از:

 • داشتن هزینه بالا برای اقداماتی همچون لمینت و کامپوزیت و حتی ایمپلنت که بسیاری از افراد به دلیل بالا بودن هزینه این گونه خدمات، از انجام آن صرف نظر می‌ کنند و ترجیح می‌ دهند که با وجود ایرادات موجود به زندگی ادامه دهند.
 • بعد از دریافت خدمات زیبایی و ترمیمی میزان مراقبت و رسیدگی به دندان‌ ها افزایش می‌ یابد .افراد برای این که بتوانند خدمات دریافتی را ماندگارتر کنند باید به طور مرتب تحت نظر باشند و همچنین مراقبت‌ های لازم را به انجام برسانند.
 • انجام اموری مثل ترمیم دندان و یا کامپوزیت احتمال عفونت در آینده را خواهد داشت و در صورت عدم توجه به وضعیت سلامتی این احتمال افزایش می‌ یابد.
 • برای برخی از افراد با توجه به وضعیت دندان‌ ها ممکن است خدمات صورت گرفته در جلسات بیش تری انجام شود. اقداماتی مانند ارتودنسی نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد چرا که ممکن است چندین سال زمان ببرد.
مزایا و معایب انجام خدمات زیبایی

روش های ترمیم دندان ها

ترمیم دندان ها با دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. در روش مستقیم بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان در اولین جلسه پوسیدگی های دندان را از سطح آن برمی دارد و با استفاده از یکی از مواد مناسب و استاندارد به ترمیم دندان می پردازد. اگر پوسیدگی نزدیک به ریشه باشد ومنطقه مورد نظر آنچنان تحت فشار نباشد، از گلاس و رزین اینومر استفاده می شود.

در روش غیر مستقیم در جلسه ابتدایی، دندانپزشک پوسیدگی ها را تراش می دهد و بعد از آن قالبی را از دندان ها می گیرد و به لابراتوار ارسال می نماید. بعد از آماده شدن روکش مورد نظر، بر روی دندان بیمار قرار می گیرد. ممکن است گاهی این مواد ترمیمی در تاج دندان قرار می گیرند تا بتواند مقاومت دندان را بالا ببرد. گاهی نیز این پوسیدگی مثل حفره است و باید از سرامیک، رزین و مواد دیگر استفاده کرد.

کلام آخر

در این مقاله ما تعدادی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ستارخان را به شما معرفی نمودیم. خدمات زیبایی دهان و دندان بسیار متنوع و گسترده است و به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای بیماران باشد. رایج ترین موارد مربوط به ترمیم و زیبایی، کامپوزیت ونیر، لمینت و انواع ترمیم ها می باشد که همگی نیازمند مهارت و تجربه دندانپزشکان برای کسب نتیجه دلخواه و مطلوب است.

از همراهی تان تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. نظرات و پیشنهادات تان را در سایت دندانپزشکا با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم کیفیت مطالب ارائه شده را ارتقا دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا