دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

عموم مردم این طور فک می کنند که همه دندانپزشکان قادرند به تمامی امور مربوط به دهان و دندان رسیدگی کنند. اما دندانپزشکان بعد از گذراندن دوره عمومی، در گرایش های مختلف دوره تخصص را طی می کنند و هر یک در حوزه خاصی به ارائه خدمات دندانپزشکی مشغول می شوند. یکی از گرایش ها، تخصص زیبایی و ترمیمی است که به مهارت زیادی نیاز دارد و در نهایت زیبایی و لبخندی دلنشین را به زیباجویان و بیماران هدیه می دهد. ما در این مقاله به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد و شما را با وظایف و اهداف و حوزه های عملکردی دندانپزشکان زیبایی آشنا خواهیم نمود. ضمنا 5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران را به شما معرفی خواهیم کرد، پس همراه ما باشید.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران کیست؟

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی یک تخصص در حوزه دندانپزشکی است که به ترمیم و بهبود ظاهر و عملکرد دندان‌ها می‌ پردازد. این دندانپزشکان با استفاده از مواد مختلف مانند کامپوزیت، پرسلن و ونیر، دندان‌ های شکسته، خراب شده یا زرد شده را ترمیم و به شکل طبیعی بر می‌ گردانند. آن ها همچنین با اجرای روش‌ های ارتودنسی و ایمپلنت دندان، بهبود ظاهر و عملکرد دندان‌ها را انجام می‌ دهند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران، بعد از گذراندن دوره ای 7 ساله در دندانپزشکی عمومی، برای دوره تخصص 3 یا 4 ساله، این گرایش را انتخاب می کنند و هدف آن ها در حرفه خود، اصلاح طرح لبخند همراه با بهبود سلامتی دندان افراد می باشد.

در هر منطقه ای از شهر تهران، دندانپزشکانی هستند که در کلینیک دندانپزشکی به ارائه خدماتی ویژه در زمینه تخصص و تحصیلات خود می پردازند. تعدادی از دندانپزشکان هستند که در منطقه شمال تهران مشغول به ارائه خدمات هستند و به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته شناخته می شوند.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران کیست؟

خدمات ارائه شده توسط دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

خدماتی که بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران به بیماران و زیباجویان ارائه می دهند حوزه گسترده ای دارند و قادرند که بسیاری از خواسته های افراد برای داشتن لبخندی زیبا و دندان هایی اصلاح شده با عملکرد مناسب را تحقق بخشند. از جمله خدماتی که توسط دندانپزشک زیبایی و ترمیمی ارائه می شوند، عبارتند از:

ترمیم: ترمیم دندان‌های شکسته، خراب شده یا زرد شده با استفاده از مواد مختلف مانند کامپوزیت، پورسلن و ونیر، در این روش دندان های آسیب دیده با مواد مناسب و متناسب با رنگ دندان ها ترمیم می شوند.

ارتودنسی: درمان اختلالات استقامتی و ترمیمی دندان‌ها با استفاده از اپارات‌ ها و براکت‌ ها که این روش با توجه به نوع براکت ها و ثابت و متحرک بودن آن ها با یکدیگر متفاوت اند.

ایمپلنت دندان: جایگزینی دندان‌های از دست رفته با استفاده از ایمپلنت‌ های دندانی که روشی نوین بوده و نیاز است به حتما به بهترین دکتر ایمپلنت در شرق تهران مراجعه شود.

بلییچینگ: صاف کردن سطح دندان ها و سفید کردن آن ها با استفاده از روش‌ های بلیچینگ

کامپوزیت و لمینت: اصلاح شکل و اندازه دندان‌ ها با استفاده از تکنیک‌ های کامپوزیت ونیر و لمینت های سرامیکی

ترمیم مجدد: اصلاح ترمیم‌ های قدیمی و نامناسب دندان‌ ها که ممکن است باعث آسیب رسیدن به دندان ها و عفونت ریشه دندانی شود.

پروتز دندان: تعویض پروتزهای دندانی نامناسب با پروتزهای جدید و بهتر نیز توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران قابل انجام است.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح دندانپزشک تخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⭐ تجهیزات از تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
❤️ برخورد با بیمار رفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
📝  مهارت و تجربه سابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران را بشناسید!

دکتر پدرام عبداله زاده

دکتر پدرام عبداله زاده

دکتر پدرام عبداله زاده فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ایمپلنتولوژیست ،انجام انواع جراحی های پیشرفته ی ایمپلنت از جمله سینوس لیفت ، GBR ، پیوند لثه میباشند. ایشان دارای سابقه ی انجام بیش از ۱۰۰۰ واحد لمینت سرامیکی و انجام انواع درمان ریشه های تخصصی و درمان ریشه ی مجدد تخصصی دارند.

خدمات:

 • لمینت
 • ونیر کامپوزیت
 • ترمیم
 • جرمگیری
 • عصب کشی
 • ایمپلنت
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی سینوس لیفت
 • جراحی های پیشرفته پیوند لثه و استخوان

آدرس: تهران ، نارمک ، خیابان ثانی شرقی ، نرسیده به میدان شقایق ، نبش خیابان کیاشمشکی ، پلاک ۱ واحد ۱

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۹۱۲۶۹۹

وب سایت: drpedramdds.com

دکتر منصور بابایی

دکتر منصور بابایی

جناب آقای دکتر منصور بابایی، دارنده مدرک دکترای دندانپزشکی و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد تهران در سال 1387 و قبولی در دوره تخصص در رشته زیبایی و ایمپلنت در سال 1391، توانست بورد تخصصی خود را در گرایش زیبایی و ترمیمی به دست آورد. وی در حال حاضر یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران می باشد.

خدمات:

 • انجام ایمپلنت دندان
 • اصلاح طرح لبخند
 • لمینت سرامیکی و کامپوزیت ونیر
 • بلیچینگ و بروساژ

آدرس: تهران، خیابان شمشیری، خیابان نیروی هوایی، ساختمان افرا، طبقه سوم، واحد 16

دکتر هاله شهابی سیرجانی

دکتر هاله شهابی سیرجانی

خانم دکتر هاله شهابی سیرجانی، با شماره نظام پزشکی 122838 یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران می‌ باشد. وی در اصلاح طرح لبخند و طراحی آن، انجام خدمات لمینت و کامپوزیت و انواع خدمات ترمیمی و درمانی برای کودکان و بزرگسالان دارای تجربه و مهارت است و مراجعین و بیماران می‌ توانند با اطمینان خاطر برای دریافت خدمات به ایشان مراجعه کنند.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • درمان ریشه‌های عفونی دندان‌ها و جراحی لثه
 • ارائه خدمات به اطفال
 • کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی
 • طراحی لبخند

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، پلاک 141، واحد 7

دکتر محمد رمضان‌پور

دکتر محمد رمضان‌پور

آقای دکتر محمد رمضان‌پور جراح و دندانپزشک و متخصص در ارائه انواع خدمات زیبایی و ترمیمی، یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران به شمار می‌ رود. کلینیک ایشان در محله پیروزی تهران می‌ باشد و انواع خدمات ایمپلنت، کامپوزیت و لمینت را با بهترین مواد موجود در بازار و در کلینیکی مجهز به افراد ارائه می‌ دهد. ایشان پذیرای مراجعین و زیباجویان در روزهای شنبه تا چهارشنبه می‌ باشد.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • بروساژ
 • ایمپلنت
 • لمینت و گذاشتن روکش بر روی دندان‌ ها

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، خیابان پنجم نیروی هوایی، فلکه دوم نیروی هوایی

دکتر نازنین شیخی

دکتر نازنین شیخی

دکتر نازنین شیخی با 7 سال سابقه فعالیت به عنوان یک دندانپزشک زبده و عضویت در سازمان نظام پزشکی ایران با شماره 161549، با ویزیت و مشاوره رایگان و ارائه خدمات به صورت اقساط با چک، نمونه بارز یک دندانپزشک با اخلاق و حرفه‌ای است که تمام هدفش حل مشکلات بیمارانش می باشد. دکتر شیخی متخصص انواع خدمات زیبایی و ترمیمی بوده و با بالاترین سطح کیفیت این خدمات را به انجام می‌ رساند. از این رو خانم شیخی یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران به شمار می‌ رود.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • جراحی دندان عقل
 • ترمیم دندان‌ها و روکش
 • عصب کشی
 • کامپوزیت و لمینت

آدرس: تهران، پیروزی، جنب خیابان ابوذر، روبروی خیابان ششم هوایی، نبش فروشگاه جانبو، پلاک 24، طبقه پنجم، واحد 20

پر کردن دندان ها چگونه انجام می گیرد؟

دندان ها ممکن است بعد از مدتی به دلایلی هم چون عدم رسیدگی و رعایت بهداشت، کمبود کلسیم و مشکلات مقاومتی در دندن ها و استخوان ها و یا موروثی بودن ضعف دندان ها، در سنین کودکی یا بزرگسالی دچار پوسیدگی شوند. اگر این پوسیدگی ها به موقع از روی دندان ها برداشته نشوند و با مواد مناسب پر نشوند، با پیشرفت و عمیق شدن آن امکان از دست رفتن دندان وجود خواهد داشت. رسیدگی به موقع به دندان ها می تواند مانع این عارضه شود.

مواد پرکننده دندان، موادی هستند که برای ترمیم لایه‌ های خراب شده و شکسته شده دندان استفاده می‌ شوند. این مواد عموما از نوع کامپوزیت یا آمالگام است و با استفاده از تکنیک‌های خاصی مانند ترمیم مستقیم یا ترمیم غیرمستقیم به دندان اعمال می‌شوند. این مواد علاوه بر ترمیم خرابی‌ها، بهبود ظاهر دندان و عملکرد آن را نیز بهبود می‌بخشند.

پر کردن دندان ها چگونه انجام می گیرد؟

روش های مراقبت و زیبایی از دندان ها در خانه

اقداماتی وحود دارند که می توان توسط آن ها دفعات مراجعه به دندانپزشکی را کاهش داد و به حفظ سلامت آن کمک کرد. این توصیه ها غالبا توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران به مراجعین گفته می شود.

مسواک زدن به طور منظم: مسواک زدن حداقل دو بار در روز با مسواک نرم و خمیر دندان مناسب، کمک می‌کند تا دندان ها پاک و سالم باقی بمانند.

استفاده از نخ دندان: استفاده از نخ دندان برای تمیز کردن فضای بین دندان ها و جلوگیری از تشکیل پلاک و لکه های زرد روی سطح دندان ها مفید است.

استفاده از محصولات آب‌گریز: استفاده از محصولاتی مانند گریز از آب، که روی سطح دندان قرار می‌گیرند و از تماس با مواد رنگزای قهوه، چای و سایر مواد رنگ دهنده جلوگیری می‌کنند.

استفاده از محصولات سفید کننده دندان: استفاده از خمیر دندان یا ژل های سفید کننده دندان می‌ تواند به روشی موقتی و سریع دندان ها را سفید تر نماید.

رعایت رژیم غذایی مناسب: مصرف مواد غذایی سالم و کاهش مصرف مواد شیرین کننده و رنگ دهنده می‌تواند به حفظ رنگ و سلامت دندان ها کمک کند.

به هر حال، قبل از انجام هر روش زیبایی دندان در خانه، بهتر است با دندانپزشک خود مشورت کنید تا بتوانید بهترین روش را برای خود انتخاب کنید.

کلام آخر

ما در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران پرداختیم. امیدواریم آنچه که در این باب توضیح داده شد برای شما مفید بوده باشد. از همراهی تان سپاس گزاریم. برای در میان گذاشتن نظرات و پیشنهادات تان در سایت دندانپزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا