جراحی دندان

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران ⭐【سال1403】⚡️

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده که با درد شدید دندان مواجه شده باشید در حالی که تحمل درد برایتان غیر ممکن باشد. شما با مراجعه به بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران می‌توانید این درد را تسکین دهید، البته تخصص یک جراح دندانپزشک محدود به تسکین درد ریشه دندان نمی‌شود بلکه خدمات او شامل: کشیدن دندان عقل، جراحی زیبایی و جراحی فک‌ها، جراحی لثه و… است. جراح دندانپزشک با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و ابزار‌های تخصصی، درمان بیماران را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. ما در این مقاله به معرفی بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران می‌پردازیم تا درد و مشکلات دندانی شما تسکین یابد.

بهترین جراح دندانپزشک کیست ؟

بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران است که در حوزه جراحی دهان، فک و صورت فعالیت می‌کند. جراح دندانپزشک جراحی پیچیده در دهان و فک‌ها را انجام می دهد. شامل جراحی استخوان، عصب و بافت‌های نرم می‌باشد. این عملیات‌ جراحی ممکن است شامل جراحی برداشتن دندان‌های ضروری یا ناقص، عصب کشی،جراحی لثه و ایمپلنت‌های دندانی باشد. برای انجام این عملیات‌ از تجهیزات پزشکی مدرن و ابزارهای جراحی حساس و دقیق استفاده می‌کند.

او باید دقت، صبر و حوصله فراوانی داشته باشد زیرا هر خطای کوچک در این نوع جراحی‌ها ممکن است به تبعات جدی برای بیمار منجر شود. هم چنین، بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران باید  دسترسی به تکنولوژی‌های پزشکی پیشرفته و مهارت استفاده از آن‌ها را داشته باشد تا از طریق روش‌های دقیق و بروز، عملکرد بهتر و نتایج موفقیت‌ آمیز را به بیماران خود ارائه دهد.

علاوه بر مهارت‌های جراحی، جراح دندانپزشک باید هم چنین مهارت‌های بالینی و ارتباطی خوبی داشته باشد. او باید بتواند با بیماران به خوبی ارتباط برقرار کند و از نگرانی‌ها و ترس‌های آن‌ها بکاهد. صبر، دلسوزی و توجه به جزئیات در ارتباط با بیماران از مهم‌ترین ویژگی‌های یک جراح دندانپزشک موفق می‌باشد.

جراح دندانپزشک کیست ؟

حوزه تخصصی بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران

تخصص در جراحی دهان و فک‌ها: بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران باید دوره‌های تخصصی در زمینه جراحی دهان و فک‌ها را گذرانده باشد. این دوره‌ها شامل: آموزش‌های مربوط به جراحی کشیدن دندان، جراحی استخوان فک، جراحی زیبایی و ترمیمی دهان و فک‌ها می‌باشد.

تخصص در اندودانتیکس: اندودانتیکس، تخصصی است که جراح دندانپزشک برای درمان عمقی تر و پیچیده‌تر مشکلات ریشه دندان‌ها به کار می‌برد. برای تسلط بر این تخصص، بهترین دکتر لثه در تهران باید دوره‌هایی را در مورد اندودانتیکس  بگذراند. همچنین باید مهارت در استفاده از تکنیک‌های درمان ریشه، استفاده از ابزارهای تخصص و پیشرفته مانند فایل‌های درمان ریشه با استفاده از تکنیک‌های بازسازی ریشه و استفاده از مواد درمانی مرتبط با ریشه را داشته باشد.

تخصص در جراحی زیبایی و ترمیمی دندان: بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران باید دوره‌های تخصصی در زمینه جراحی زیبایی و ترمیمی دندان را نیز بگذراند. هدف اصلی جراحی زیبایی و ترمیمی دندان، ایجاد لبخند زیبا و طبیعی و بازسازی و ترمیم دندان‌های آسیب دیده است که شامل: کامپوزیت، ونیرهای دندانی، کاپ‌ها و کراون‌ها، ایمپلنت‌های دندانی، و جراحی لثه برای بهبود استحکام و ظاهر دندان‌ها می‌باشد

پروتزهای دندانی: پروتزهای دندانی شامل ترمیم و جایگزینی دندان‌های از دست رفته یا آسیب دیده است. هدف اصلی پروتزهای دندانی، بهبود عملکرد دهان و صورت، تقویت ساختمان دندانی و ایجاد ظاهر طبیعی و زیبا است. این تخصص شامل استفاده از پروتزهایی مانند: پل دندانی، کاپ‌ها، کراون‌ها و پروتزهای متحرک می‌باشد.

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران به همراه آدرس مطب دندانپزشک عبارت اند از:

نام دندانپزشکآدرس مطب دندانپزشک
دکتر حمزه مشهور تهران، نیاوران، خیابان اطلس مال
دکتر افشین میرزائی تهران، نیاوران، روبروی چمران، جنب بانک سامان
دکتر مهران همتیتهران، نیاوران، اقدسیه، نبش نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحب قرانیه
دکتر محسن میمنت آبادیتهران، نیاوران، شمال کاخ، ابتدای خیابان پور ابتهاج، نبش خداوردی، لیدو سنتر
دکتر میلاد افشارتهران، نیاوران، اقدسیه، نبش کوچه نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحب قرانیه

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران را بشناسید!

دکتر حمزه مشهور

دکتر حمزه مشهور

دکتر حمزه مشهور، بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران هستند. ایشان فارغ‌التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشند و به عنوان یک پزشک مجرب و متخصص، در زمینه درمان و بهبودی بیماران مهارت خاصی دارند و با تخصص ویژه خود در حوزه جراحی دندانپزشکی، آماده خدمت به شما مراجعه‌کنندگان  عزیز می‌باشند در مرکز درمانی دکتر حمزه، بهترین مراقبت‌ها با مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود تا بتوانید  بهترین نتیجه را از درمان بگیرید.

خدمات:

 • ترمیم کامپوزیت
 • فیشورسیلانت
 • باز کردن آبسه
 • جرم‌گیری و بروساژ
 • کشیدن دندان

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان اطلس مال، طبقه A5، واحد 13

دکتر افشین میرزائی

دکتر افشین میرزائی

دکتر افشین میرزائی، یکی از بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران با سابقه تحصیلی درخشان و تجربه زیاد هستند. ایشان در رشته پروتز دندان و دندانپزشکی از مرکز علوم پزشکی تهران فارغ‌التحصیل شده‌اند. علاوه بر تخصص در پروتز دندان، دکتر میرزائی در جراحی دندانپزشکی نیز مهارت بسیار بالایی دارند. ایشان به عنوان مدرس در جهاد دانشگاهی فعالیت می‌کنند و برترین روش‌ها و تکنیک‌های جدید را به دانشجویان خود آموزش می‌دهند مطب ایشان در فضایی کاملا بهداشتی واقع در نیاوران است.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • ارتودنسی نامرئی
 • ونیر دندانی
 • دندانپزشکی کودکان
 • پروتز ثابت و متحرک

آدرس: تهران، نیاوران، روبروی چمران، جنب بانک سامان، پلاک 150

دکتر مهران همتی

دکتر مهران همتی

دکتر مهران همتی، بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران هستند. ایشان موفق به دریافت مدرک دکترا حرفه‌ای در رشته دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شده‌اند. فعالیت اصلی ایشان در زمینه‌های ایمپلنت، درمان ریشه، ارتودنسی، دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی است.دکتر همتی در سال 1384 موفق به اخذ مدرک کارشناسی رسمی قوه قضائیه در امور دندانپزشکی و دندانسازی شدند و در زمینه ابزارها، وسایل، مواد و داروهای دندانپزشکی و پزشکی نیز تخصص و تجربه دارند

خدمات:

 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • درمان ریشه
 • طراحی لبخند با استفاده از نرم افزار کامپیوتری
 • دندانپزشکی زیبایی

آدرس: تهران، نیاوران، اقدسیه، نبش نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحب قرانیه، طبقه 5، واحد 503

دکتر محسن میمنت آبادی

دکتر محسن میمنت آبادی

دکتر محسن میمنت آبادی، بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران با مدرک دکترا حرفه‌ای دندانپزشکی هستند. ایشان با تجربه و دانش خود، توصیه‌های ارزشمندی را به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهند و برای درمان دندان‌های آن‌ها، بهترین راهکارها را پیشنهاد می‌کنند. محیط کاری دکتر میمنت آبادی بسیار تمیز، بهداشتی و آرام است و ایشان توجه ویژه‌ای به بهداشت و سلامتی بیماران دارند و همواره از تجهیزات و وسایل بهداشتی مدرن استفاده می‌کنند.

خدمات:

 • عصب‌کشی
 • ترمیم دندان
 • کشیدن دندان
 • ایمپلنت
 • لمینت

آدرس: تهران، نیاوران، شمال کاخ، ابتدای خیابان پور ابتهاج، نبش خداوردی، لیدو سنتر، طبقه 4، واحد 404

دکتر میلاد افشار

دکتر میلاد افشار

دکتر میلاد افشار، در سال 1387 با مدرک تخصصی دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ‌التحصیل شدند. ایشان با داشتن تخصص در حوزه جراحی دندانپزشکی، افتخار فعالیت به عنوان بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران را دارند. دکتر میلاد افشار با ایجاد محیطی مناسب و کاملا بهداشتی در مطب خود، با برخورداری از استانداردهای بهداشتی و ایمنی، آماده خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان عزیز می‌باشد.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • دندانپزشکی زیبایی
 • لمینت
 • کامپوزیت ونیر
 • پروتز‌های پارسیل

آدرس: تهران، نیاوران، اقدسیه، نبش کوچه نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحب قرانیه، طبقه 6، واحد 603

اهمیت انتخاب بهترین جراح دندانپزشک

بهترین دندانپزشک تهران، مهارت و تخصص مناسب، بهترین کیفیت درمان را ارائه خواهد داد او با استفاده از تکنولوژی‌ها و روش‌های جدید، بهترین روش‌ها و راهکارهای درمانی را برای شما انتخاب خواهد کرد و نتیجه‌ای بهتر را به دست خواهید آورد. این تخصص و تجربه به او امکان می‌دهد با موفقیت درمان‌های پیچیده را انجام دهد و به شما اعتماد به نفس بیشتری بدهد. بهترین جراح دندانپزشک برای ارائه بهترین درمان‌ها از تجهیزات و تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌کند. این تجهیزات پیشرفته باعث بهبود نتایج درمانی، کاهش درد شما و افزایش سرعت و کارایی درمان می‌شوند.

اهمیت انتخاب بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران

تاثیرات جراحی دندانپزشکی

بهبود ظاهر: بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران با ارائه راهکارهای ترمیمی و زیبایی دندان، می‌تواند به بهبود ظاهر بیماران کمک کند. دندان‌های سالم و زیبا، اعتماد به نفس فرد را افزایش می‌دهد و بر کیفیت زندگی او تاثیر می‌گذارد. او با استفاده از تکنیک‌های ترمیمی مانند کامپوزیت یا ترمیمات سرامیکی، قادر است دندان‌های خراب یا شکسته را به شکلی طبیعی ترمیم کند.

بهبود عملکرد دهانی: دندان‌های کج شده و از دست رفته یا پر شده، با ترکیبات مصنوعی، می‌تواند بر عملکرد دهانی و قابلیت گفتار تأثیر بگذارد. بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران با ارائه درمان‌های مناسب و پروتزهای دندانی قابلیت عملکرد دهانی را بهبود می‌بخشد.

رفع درد : مشکلات دندانی مانند عفونت‌ها و درد، وقتی که درمان نشوند، می‌تواند به مشکلات و ناراحتی‌های مداوم بیماران منجر شود. جراح دندانپزشک با ارائه درمان‌های مناسب، درد را رفع کرده و کیفیت زندگی بیمار را بهبود می‌بخشد. معمولا، عواملی مانند: درمان عفونت، ترمیم ترک‌ها و شکستگی‌ها، جراحی دندان عقل ، درمان‌های ریشه و… توسط جراح دندانپزشک انجام می‌شود که این اقدامات می‌تواند به بهبود بیماری‌های دهان و دندان فرد کمک کند.

کلام آخر

بهترین جراح دندانپزشک در نیاوران با تخصص و تجربه در زمینه جراحی دندان، حس  اعتماد شما را تقویت می‌کند. هم چنین، بهتر است با جراح دندانپزشک خود صحبت کرده تا از مهارت‌ها، دانش و تجربه‌هایش در زمینه درمان موردنظرتان مطلع شوید. جراح دندانپزشک علاوه بر داشتن دانش و تخصص ویژه از تکنولوژی‌های پیشرفته برای درمان بیماران استفاده می‌کند.

بسیار سپاس‌گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. ما سعی کردیم به شما بهترین  جراح دندانپزشک در نیاوران را معرفی کنیم. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد، می‌توانید از طریق سایت، با ما در میان بگذارید.

4/5 - (4 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا